Miray Daner, Rol Arkadaşı Boran Kuzum’un Saçlarını Böyle Kesti

BluTV’nin bu sezona damgasını vuracak dizisi ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer’in başrol oyuncularından Miray Daner, yine birlikte başrol paylaşacağı rol arkadaşı Boran Kuzum’un saçlarını kesti.

Miray Daner, Rol Arkadaşı Boran Kuzum’un Saçlarını Böyle Kesti

Bu yılın iddialı dizilerinden “Saygı-Bir Ercüment Çözer” için sete çıkan oyuncuların hazırlıkları devam ediyor. Daha önce Vatanım Sensin dizisinde kamera karşısına geçen ve büyük bir hayran kitlesi yakalayan Boran Kuzum ve Miray Daner, başka bir projede yine bir arada olacaklar.

ROL ARKADAŞININ SAÇLARINI KESTİ

Dizinin saç ve kostüm provaları için bir araya gelen ikili eğlenceli anlar yaşadı. Hazırlıklar devam ederken güzel oyuncu Daner, eline makas alıp rol arkadaşı Kuzum'un saçlarını kesti.

BEHZAT Ç.’NİN SENARİSTİ KALEME ALDI

‘Behzat Ç.-Bir Ankara Polisiyesi'nin senaristi Ercan Mehmet Erdem'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Taner Baltacı'nın oturduğu dizi, BluTV’de yayınlanacak. Dizinin başrollerinde ise Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner rol alacak.

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE