Miray Daner'den Kubilay Aka'ya nispet: Keyfim yerinde

Son dönemin gözde oyuncularından Miray Daner, eski sevgilisi Kubilay Aka'dan ayrıldıktan sonra sosyal medyadan ilk paylaşımını yaptı. Güzel oyuncunun paylaşımı, sevenleri tarafından "Keyfi yerinde" olarak değerlendirildi.

Miray Daner'den Kubilay Aka'ya nispet: Keyfim yerinde

Genç Oyuncu Kubilay Aka, Miray Daner ile 2,5 yıllık ilişkilerinin bittiğini sosyal medya hesabından bittiğini duyurmuştu. Aka'nın aşk dolu ayrılık sözleri, adeta suçlu psikolojisi niteliğindeydi.

Kubilay Aka, Miray Daner’le ilişkilerinin bittiğini şu sözlerle duyurmuştu:

Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. İlişkimizin sonuna kadar o güzel gözlerden başka göze bakmadım, bu yüzden de ihanet söz konusu bile olamaz. Hoşça kal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın.

Miray Daner'den sonra Hilal Altınbilek ile görüntülendi

Hayranları bu ayrılığın şokunu atlatamamışken, Kubilay Aka ile oyuncu Hilal Altınbilek'in samimi bir şekilde çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

Hilal Altınbilek aşk iddialarına ise şöyle yanıt vermişti, "Bana söyleyecek bir şey kalmadı. Herkes yorum yapıyor zaten" dedi.

İlişkileri başlamadan bitti

Televizyon programı 2. Sayfa'da yer alan haberde, Hilal Altınbilek'e, rol aldığı dizinin yapımcılarından "Özel hayatınla gündeme gelme" uyarısı gelince, Aka ve Altınbilek aşkı uzun ömürlü olmadı.

Kubilay, Miray'a dönmek istiyor fakat...

Bir diğer iddiaya göreyse Kubilay Aka, Miray Daner'e geri dönmek istiyor fakat güzel oyuncu bu aşka ikinci şansı vermek istemiyor.

Güzel oyuncudan nispet paylaşımı

Kubilay Aka ile Hilal Altınbilek'in aşkının bittiği haberlerinden sonra, Miray Daner ayrılık sonrası sosyal medya hesabından ilk paylaşımını yaptı.

Genç oyuncu, güldüğü fotoğraf karesini Instagram hesabından paylaştı. Miray Daner'in gülücükler saçan karesi, nispet olarak değerlendirildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 02:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER