Miray Daner Aşk Hayatıyla İlgili Konuştu! Hayatında Biri Var mı?

Oyuncu Miray Daner, bir magazin dergisinin ekim ayı sayısı için objektiflerin karşısına geçti. Güzel oyuncu hem poz verdi hem de önemli açıklamalar yaptı.

Miray Daner Aşk Hayatıyla İlgili Konuştu! Hayatında Biri Var mı?

Televizyon dünyasına ilk olarak Bez Bebek’le adım atan, Med Cezir ile tanınmaya başlayan ve Vatanım Sensin dizisinde canlandırdığı Hilal karakteriyle izleyenlerin gönlünde taht kuran Miray Daner bir magazin dergisinin ekim ayı sayısı için objektiflerin karşısına geçti.

Miray Daner Aşk Hayatıyla İlgili Konuştu!
Şimdilerde Blu TV’nin yeni projesi Saygı’da oynayacak olan Daner, hem poz verdi hem de hayatıyla ilgili bazı önemli açıklamalar yaptı.

“ÇEŞİTLİLİK SAĞLADI..”
Kariyeriyle ilgili konuşan güzel oyuncu “Oyuncu olmasaydım, psikolog ya da sosyolog olurdum” dedi. Dijital platformlardaki dizi ve film sayılarındaki artışın sektör üzerindeki etkisiyle ilgili de konuşan Daner, bu tarz platformların çeşitlilik sağladığını kaydederek “Daha cesur senaryolar ve özgür oyunculuklar dijital platformlar ile hayatımızdaki yerini aldı. Olması da gerekliydi. Çünkü sanat da sanatçı da tam bağımsız olduğu zaman çağ atlar” İfadelerini kullandı.

Miray Daner Aşk Hayatıyla İlgili Konuştu!

"BENCE AŞK DORUKLARDA OLAN BİR SEVGİ.."
Aşk hayatıyla ilgili fazla detay vermeyen genç oyuncu, aşık olduğunda şeffaf ve içten olduğunu belirterek “Sadece iki insan arasında değil, ruhunuza dokunan her şeye aşk duyabilirsiniz. Bence aşk, doruklarda olan bir sevgi çeşididir” diye konuştu.

GEÇTİĞİMİZ YAZ AYRILMIŞTI
Miray Daner, bir dönem rol arkadaşı olan Kubilay Aka ile aşk yaşamış fakat bir dargın bir barışık süren ilişkilerini geçtiğimiz yaz sonlandırma kararı almıştı. Güzel oyuncunun Boran Kuzum ile aşk yaşadığı iddiası ortaya atıldıktan sonra yakışıklı oyuncu Boran Kuzum çıkan iddiaları “Miray’la çok yakın arkadaşız” sözleriyle yalanlamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER