Minik Serçe Sezen Aksu'nun Koronavirüs Paniği!

Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile uzun bir süredir aşk yaşayan oyuncu Alina Boz 'un koronavirüs testi pozitif çıktıktan sonra Sezen Aksu'nun telaşlandığı ortaya çıktı. Boz'un sevgilisi, Mithat Can Özer'in annesi, Sezen Aksu'nun test yaptırıp yaptırmadığı henüz bilinmiyor.

Minik Serçe Sezen Aksu'nun Koronavirüs Paniği!

Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile uzun bir süredir aşk yaşayan oyuncu Alina Boz, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse yakalandı. Boz, önceki gün rol aldığı dizinin yapım şirketi tarafından yapılan koronavirüs testinde sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.

ALİNA

Netlix'te yayınlanan Türk dizisi Aşk 102’nin yapım ekibi tüm çalışanlara düzenli olarak koronavirüs testi yaptırıyordu. Yapılan testlerde dizinin üç başrol oyuncusunun virüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Sonucu pozitif çıktıktan sonra karantinaya alınan güzel oyuncu Alina Boz, sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı.

SEZEN AKSU PANİKLEDİ

22 yaşındaki Boz'un açıklamasının ardından 'Minik serçe' lakaplı Sezen Aksu, panikledi. Mithatcan Özer'in önlem amaçlı test yaptırıp, yaptırmadığı ise henüz bilinmiyor.

SEZEN

“TEDAVİM EVDE DEVAM EDİYOR”

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Alina Boz, şu ifadeleri kullanmıştı:

VİRÜS

"Sette yapılan rutin kontroller sırasında Covid-19 test sonucum pozitif çıktı. Genel sağlık durumum gayet iyi ve tedavi sürecim evde devam ediyor. Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER