Mine Tugay'dan yürek hoplatan frikik! Güzelliğini cömertçe sergiledi

Zalim İstanbul, Medcezir, Paramparça ve Çilek Kokusu gibi yapımlarda aldığı rollerle dikkat çeken 42 yaşındaki güzel oyuncu Mine Tugay, hayranlarının yüreğini yakmaya devam ediyor.

Mine Tugay'dan yürek hoplatan frikik! Güzelliğini cömertçe sergiledi

Mine Tugay, sosyal medyanın en dikkat çeken güzellerinin başında geliyor. Artık olgun diyebileceğimiz yaşlarını süren Mine Tugay, sosyal medyadaki değme genç kızları güzelliği ve kusursuz fiziğiyle cebinden çıkarmakta bir sorun görmüyor.

"GÜZEL Mİ GÜN?" DİYE SORDU INSTAGRAM SALLANDI

Mine Tugay son olarak dikkat çeken göğüs dekoltesi ve pürüzsüz cildini ön plana çıkaran bir pozunu Instagram'da "Güzel mi gün?" notuyla paylaştı.

mine tugay

Tugay'ın paylaştığı kareye, takipçileri yüzlerce beğeni ve yorumda bulundu.

Bir süredir ekranlarda yer almayan Tugay'ın hangi projede rol alacağı merak ediliyordu. Sık sık sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla takipçilerinin dikkatini çeken Tugay'ın formunu da koruduğu görüldü. 1.70 boyunda ve 55 kilo olan Tugay'ın düzenli spor yaptığı da biliniyor.

Mine Tugay kendisiyle yapılan bir röportajda fiziği ve yaşıyla ilgili sorulara bakın nasıl cevap vermişti?

Yaş almak bir oyuncu için ne demek?

Oyuncunun yaşı yoktur bana göre. Her yaşta her role bürünebilir. Ama oyuncu yaş aldıkça, deneyimleri ve tecrübesi arttıkça, hayat görüşü geliştikçe, hayata dokunuşları fazlalaştıkça, kendini ve insanı daha çok tanıdıkça olgunlaşır şüphesiz. Algıladıklarını seçerek daha net yansıtmaya başlar. Buna da ustalık diyoruz işte. Yaş almak bir oyuncu için heyecan verici. 

Sizin yaşla, yaş almakla aranız nasıl?

Benim yaş almakla aram çok iyi ve aslında rakamlarla ilgilenmiyorum. 

mine tugay

Yoga yaptığınızı biliyorum, ne zaman girdi hayatınıza?

Beş, altı sene oldu. Yoga yapmanın yanında yoga eğitmenliği için 200 saat bir eğitim ve akabinde çakraların psikolojisi eğitimi aldım. Daha da devam edecek bu eğitimler. Öğrendikçe daha da derinleşiyorsunuz ve bu müthiş bir şey. 

Güzel ve sağlıklı fiziğinizi korumak için başka neler yapıyorsunuz?

Çok uzun yıllardır pilates yapıyorum. Yoga ise dengede ve merkezde kalmamı sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 19:04

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE