MGD 25. Altın Objektif Ödülleri sahiplerini buldu!

Magazin Gazetecileri Derneği'nin düzenlediği ‘25. Altın Objektif Ödülleri’ İstanbul da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. En İyi Haber Görüntüsü Ödülü'nün sahibi muhabirimiz Kamil Sümer oldu. İşte geceye dair detaylar.

MGD 25. Altın Objektif Ödülleri sahiplerini buldu!

Medya, sinema, tiyatro, müzik ve Televizyon dünyasının önemli ödüllerinden Altın Objektif Ödülleri, 25. Kez sahiplerini buldu.

MGD 25. Altın Objektif Ödülleri sahiplerini buldu!

Gecenin sunuculuğunu üstlenen Özge Özder ile Hakan Bilgin espirileriyle geceye damga vurdu. Sibel Can da şarkıları ve muhteşem sesiyle izleyenleri büyüledi.

MGD 25. Altın Objektif Ödülleri sahiplerini buldu!

Gecede, “Yılın Şarkısı” Tuğçe Kandemir’in “Ah Ellerim Kırılaydı” isimli şarkısı olurken, “Yılın Proje Albümü 2021” “Emir Ersoy 1977” ve “Jeruselam East & West Orkestrası” oldu. “Yılın Yorumcusu Pop Kadın” kategorisinde ise Ziynet Sali ödüle layık görüldü. “Yılın Yorumcusu Pop Erkek” ödülü Mustafa Ceceli’ye giderken, “Yılın Arabesk Fantezi Yorumcu” kategorisinde kazanan isim Ebru Yaşar oldu. “Yılın Tiyatro Oyuncusu Kadın ve Erkek” kategorilerinde ise Songül Öden ve Erdal Beşikçioğlu ödüle hak kazanan isimlerdi.

Netflix’in dünya çapında ses getiren dizisi Bir Başkadır, dijitalde hem dizi, hem kadın oyuncu hem de erkek oyuncu ödülünü aldı. Diziye ve oyunculara ödüllerini Golden Globe jüri üyeleri verdi. Oyuncular Golden Globe Jüri Üyesi Munawar Hosain’den ödüllerini alırken bir hayli heyecanlıydırlar. 

MGD 25. Altın Objektif Ödülleri sahiplerini buldu!

“Yılın Drama Dizi Oyuncusu Kadın” kategorisinde Alina Boz seçilirken, “Yılın Drama Dizi Oyuncusu Erkek” ödülüne ise Feyyaz Duman layık görüldü.

“Yılın Drama Dizisi” kategorisindeki ödülü “Kardeşlerim” alırken, “Yılın Romantik Komedi Dizisi” ödülünü “Aşk Mantık İntikam” adlı yapım aldı. “Yılın Romantik Komedi Dizi Oyuncusu Kadın” ödülüne Burcu Özberk, “Yılın Romantik Komedi Dizi Oyuncusu Erkek” ödülüne ise İlhan Şen layık görüldü.

“Yılın En İyi Dizisi” seçilen “Masumlar Apartmanı”nın başrol oyuncusu Ezgi Mola “Yılın En İyi Dizi Oyuncusu Kadın”, rol arkadaşı Birkan Sokullu ise, “Yılın En İyi Dizi Oyuncusu Erkek” ödülüne layık görüldü. “Yılın Aksiyon Erkek” ödülü ise Murat Yıldırım’ın oldu.

Yılın En İyi Haber Görüntüsü Ödülü'nün sahibi muhabirimiz Kamil Sümer oldu. 

Başak Yıldız

YORUM EKLE