Metin Uca'nın flaş özel hayat itirafı!

Ünlü sunucu ve haber spikeri Metin Uca, verdiği bir röportajında özel hayatı hakkında flaş bir açıklamaya imza attı. İşte detaylar...

Metin Uca'nın flaş özel hayat itirafı!

Bir döneme damga vurmuş olan TV programı Passaparola ile geniş kitlelerin tanıdığı biri haline gelen Metin Uca, ilişkileriyle alakalı çarpıcı açıklamalarda bulunmasıyla dikkat çekti. 

Metin Uca'nın skandal özel hayat itirafı!

Uca, hayatında birlikte olduğu kadınların hepsini birer birer kaybettiğini ve bu sebeple bir bağlanma korkusu olduğu belirtti. 

Metin Uca'nın skandal özel hayat itirafı!

Ünlü sunucu, "3 kadın peş peşe ölünce istemeden ben insanların hayatlarını olumsuz etkileyen biri miyim diye düşünmeye başladım. Bundan sonra ilişkileri daha yüzeysel, tutkulu ama evliliğe gitmeyecek bir düzeyde yaşamayı tercih ettim. Açık ilişki yaşamayı kabul edenlerle birlikte oluyorum. Hayattan keyif almayı pek çok şeyin önünde tutan, seçkin zevkleri olan ve yaşı gelmiş kadınlar oluyor genelde. Hayatımı paylaştığım bir kadına yük olmadım. Mutluyum, hayattan keyif alıyorum ve asla bırakmak gibi bir niyetim yok." ifadelerini kullanarak yaptığı itirafla şaşırttı. 

Gülşah Acun

YORUM EKLE