Meryem Uzerli öyle bir itirafda bulundu ki

Meryem Uzerli, 2015'te piyasayı 100 milyon dolar dolandıran eski aşkı kızı Lara’nın babası firari iş adamı Can Ateş'le görüştüğünü açıkladı.

Meryem Uzerli öyle bir itirafda bulundu ki

7. Boğaziçi Film Festivali’nde Meryem Uzerli’nin oynadığı ‘Kovan’ filmi izleyiciyle buluştu. Yönetmenliğini ve senaristliğini Eylem Kaftan’ın yaptığı filmin gösterimine katılan Uzerli, film çekmenin zorluğundan bahsederek “Her mesleğin bir zorluğu var. Film yapmak tabii ki çok zor bir şey, çok önemli bir şey. Şu andaki doğanın durumu sebebiyle bence bu konuda aracılık etmek daha önemli. Arılar olmazsa biz olamayız” dedi.

Bir dönem Uzerli de dahil olmak üzere pek çok kişiyi dolandırıp yurtdışına kaçan kızı Lara’nın babası borsacı Can Ateş ile görüşüp görüşmediği sorulduğunda ise ‘evet’ yanıtını vererek herkesi şaşırttı.

Kimse ulaşamıyor “O” görüşüyor!

Ateş, çevresini ve iş yaptığı şirketleri 100 milyon dolar dolandırdığı ve hakkında 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle yakalama kararı çıkarıldığı herkes tarafından biliniyor.

Bir fotoğrafla nerede yaşadığı ortaya çıktı!

Can Ateş, daha önce Türk çiftin kızları için verdiği doğum günü partisinde eski manken Didem Uzel'in eşi Selim Sarı'nın paylaştığı fotoğrafla New York'ta yaşadığı ortaya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2019, 11:48

Nurcan Şahin

YORUM EKLE