Meryem Uzerli Oscar Yolcusu

ABD’de bir dergiye pozlar veren Meryem Uzerli, Oscar’a katılacak. Ünlü oyuncu, davetli olarak katılacağı töreni yerinde takip edecek.

Meryem Uzerli Oscar Yolcusu

Meryem Uzerli, bir dergiye poz vermek için ABD’ye gitti. Daha sonra Los Angeles’a geçen Uzerli, estetik işlemleri, cilt bakımı ve botoks yaptırdı.

Ünlü oyuncu, 9 Şubat Pazar gecesi sahiplerini bulacak olan Oscar ödül törenine de katılacak. Meryem Uzerli, davetli olarak katılacağı gece için kırmızı halıda giyeceği elbisenin provalarını da yapmaya başladı.

OSCAR ÇANTASI DETAYI

Oyuncunun, Oscar’da dağıtılacak Oscar çantasına da sahip olmak istediği iddia edildi. Ancak bunun mümkün olmadığı ve çantanın sadece aday gösterilen kişilere verildiği yanıtı geldi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 12:53

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE