Meryem Uzerli DNA Dizilimine Baktırdı! Çıkan Sonuçla Neye Uğradığını Şaşırdı

Meryem Uzerli, geçen sene DNA dizilimine baktırdığını ve Rus kökenli olduğunu öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadığını söyledi.

Meryem Uzerli DNA Dizilimine Baktırdı! Çıkan Sonuçla Neye Uğradığını Şaşırdı

Yıllar önce rol aldığı "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde oynadığı "Hürrem Sultan" rolüyle Rusya'da da tanınan oyuncu Meryem Uzerli, Moskova'da sıcak bir şekilde karşılandı. Başrol oynadığı Kovan filminin çekimlerinden bahseden Uzerli, yaşadığı zorlukları da anlattı.

Meryem Uzerli DNA dizilimine baktırdı! Çıkan Sonuçla Neye Uğradığını Şaşırdı…

ÇEKİMLERDE ARILARLA ZOR ANLAR YAŞAMIŞ…

Filmdeki rolünden bahseden oyuncu, "Ayşe karakteri, şu ana kadar oynadığım karaktere benzemiyor. Ayşe, daha sakin ve daha melankolik bir karakter. Senaryoyu okuduğum zaman, bu projede mutlaka olmak istedim. Bu benim için değişik bir deneyim oldu" dedi. Çekimlerin Gürcistan sınırları yakınında gerçekleştiğini anlatan Uzerli, birçok kez arı sokmasına maruz kaldığını söyledi.

Meryem Uzerli DNA dizilimine baktırdı! Çıkan Sonuçla Neye Uğradığını Şaşırdı…

“YÜZDE 6-8 RUS KÖKENLİ ÇIKTIM…”

Babası Türk, annesi Alman olan ünlü isim, geçen sene DNA dizilimini yaptırdığını anlatarak "Yüzde 6-8 Rus kökenli olduğum ortaya çıktı. Buna çok şaşırdım. Anneme ve babama sorduğumda ise ailenin geçmişinden birçok şey ortaya çıktı" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 14:52

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE