Merve Taşkın'dan şoke eden bekaret yanıtı

Ünlü futbolcuların mesajlarını ifşa ederek gündeme gelen sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, Instagram hesabından bakireliği hakkında gelen soruya çarpıcı bir cevap verdi.

Merve Taşkın'dan şoke eden bekaret yanıtı

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, Beşiktaş'ın yakışıklı kalecisi Loris Karius ile buluştuğunu iddia etmişti. Daha sonra futbolcu Emre Mor'un attığı mesajları ifşa ederek gündeme gelen fenomen Merve Taşkın, Instagram'da hakkında merak edilen sorulara cevap verdi. Taşkın, "Bakireliğini kaybettin mi?" sorusuna çarpıcı bir açıklama yaptı.

"Artık bakire değilim merakımdan yaptım" 

Instagramda cesur pozlarıyla dikkatleri üzerine çeken güzel fenomen, geçtiğimiz sene Instagram hesabından bir paylaşım yaparak "Artık bakire değilim, merakımdan yaptım." demişti. Açıklamasının ardından zun süre adından söz ettiren Taşkın, yine bir bekaret cevabıyla gündemde. Bir takipçisinin "Bakireliğini gerçekten kaybettin mi?" sorusuna Taşkın'ın cevabı "Bakireyim. Yani bilimsel olarak bakireyim.  İlk ilişkimden sonra kadın doğum uzmanına gitmiştim ve esnek olduğumu ve bunun çok nadir olduğunu, normal doğum yapana kadar bakire kalacağımı söyledi. Ölene kadar bakireyim yani" diyerek cevap verdi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2019, 17:33

Nurcan Şahin

YORUM EKLE