Merve Özbey: Evliyim Artık Bitanesi!

Şarkısının hep başkalarının düğününde çaldığını söyleyen Merve Özbey, “Kendi düğünümde söyledim bu sefer. Evlendim bitanesi, evliyim artık bitanesi” dedi.

Merve Özbey: Evliyim Artık Bitanesi!

Geçtiğimiz günlerde Kenan Koçak ile hayatını birleştiren Merve Özbey, konserlere geri döndü. Hayranlarıyla buluşan şarkıcı, evliliğine dair samimi açıklamalar yaptı.

Yaş Hikayesi adlı şarkısını seslendirirken, bu parçanın hep başkalarının düğününde çaldığını dile getiren Merve Özbey, “Kendi düğünümde söyledim bu sefer. ‘Evlendim bitanesi, evliyim artık bitanesi’ cümlelerini kendim için kurdum” dedi.

İLK SIRALARDAN İZLEDİ

Merve Özbey, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Güzel şarkıcının eşi Kenan Koçak ise evlilik sonrası ilk konseri en ön sıralardan izledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 16:44

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE