Merve Oflaz ile Sevgilisi Allan Hakko Karakolluk Oldu!

Merve Oflaz ve yeni sevgilisi Allan Hakko, karakolluk oldu. Çıkışta soruları yanıtlayan çift, Oflaz’ın arabasının cam tavanının kırıldığını ve tutanak tutturduklarını söyledi.

Merve Oflaz ile Sevgilisi Allan Hakko Karakolluk Oldu!

Yeni aşıklar Merve Oflaz ve işadamı Allan Hakko önceki akşam Etiler’deki polis karakolunda objektiflere yansıdı. Çift, karşılarında basın mensuplarını görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Merve Oflaz ile Sevgilisi Allan Hakko Karakolluk Oldu!

“TAŞ GELMİŞ…”

Hakko korkulacak bir durum olmadığını belirtip “Merve’nin arabasının cam tavanına taş gelmiş. O yüzden karakola geldik, tutanak tutacağız” ifadelerini kullandı. Oflaz ise “Araç hakkında tutanak tutup buradan ayrılacağız” dedi. Yeni sevgililer, daha sonra ayrı ayrı araçlarla karakoldan ayrılıp evlerinin yolunu tuttu.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE