Merve Oflaz'dan Arka Sokaklar Açıklaması! 'Bitmesini İstemem..'

Ünlü oyuncu Merve Oflaz, önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde koronavirüs geçiren Oflaz, test sonucunun pozitif çıktığını öğrendiğinde çok korktuğunu söyledi.

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’da Bahar Ayan karakterini canlandıran oyuncu Merve Oflaz, önceki gün Bebek’te görüntülendi.

Köpeğiyle birlikte yürüyüşe çıkan güzel oyuncu, gazetecilerle kısa bir röportaj gerçekleştirdi.

Merve Oflaz'dan Arka Sokaklar Açıklaması! 'Bitmesini İstemem..'

“BİRÇOK İNSANA GÖRE ŞANSLIYDIM..”

Geçtiğimiz mart ayında koronavirüse yakalanan 32 yaşındaki oyuncu, “15 gün evde kaldım ve iyileştim. Birçok insana göre daha şanslıydım” dedi. Ünlü oyuncu maskeleri takmaya devam edilmesi gerektiğini vurguladı.

“İLK ÖĞRENDİĞİMDE ÇOK KORKTUM..”

Koronavirüse yakalandığını ilk öğrendiğinde çok korktuğunu ifade eden Oflaz, “Nefesimle ilgili bir sıkıntı olmadı sadece yorgunluk yaşadım” diye konuştu.

“ÇOK SIKI ÖNLEMLER ALINIYOR..”

Set çalışmalarının devam ettiğini söyleyen güzel oyuncu, son dönemde dizi setlerinde artan koronavirüs vakalarıyla ilgili şöyle konuştu: 

“Bizim setimiz çok iyi. Yaklaşık 1 senedir setteyiz. En son 3-4 kişide çıktı. Onun haricinde önlemler çok sıkı zaten."

Merve Oflaz'dan Arka Sokaklar Açıklaması! 'Bitmesini İstemem..'

"BİTMESİNİ İSTEMEM.."

Ünlü oyuncu vakalar nedeniyle final yapan ve ara vermek zorunda kalan dizi setlerinde hakkında da "Herkes işini yapmaya devam eder umarım. Çalışmak da istiyoruz. Önlemleri sıkı tutarak çalışma taraftarıyım. Bitmesini istemem" ifadelerini kullandı.

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE