Merve Oflaz'dan Acun'a 'Karantina'da Doğum Günü Mesajı

Oyuncu Merve Oflaz, karantina döneminde 32 yaşına bastı. Yaş gününü evde tek başına kutlayan Merve Oflaz, Acun Ilıcalı'ya 'Karantina'da doğum günü mesajı gönderdi.

Merve Oflaz'dan Acun'a 'Karantina'da Doğum Günü Mesajı

Arka Sokaklar dizisinin Bahar komiseri Merve Oflaz, 32 yaşına bastı. Korona virüs nedeniyle doğum gününü evde tek başına geçiren Merve Oflaz, 10 yıl önce Survivor adasında kutladığı doğum gününe atıf yaptığı bir mesaj paylaştı.

Merve Oflaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Tam 10 sene önce bugün bir adada tek başıma kutladığım için doğum günümü alışkınım karantinalara. Bu gün de beni yalnız hissettirmeyen, kutlayan, arayan soran herkese sonsuz teşekkürler. Herkese tek tek cevap veremiyorum ama tüm güzel enerjileriniz benle hissediyorum :))' notunu düştü.

ACUN ILICALI SÜRPRİZ YAPMIŞTI

Acun Ilıcalı, 2010 yılında Panama'da çekilen Survivor'da adada yalnız kalan Merve Oflaz'ın doğum gününü sürpriz yaparak kutlamıştı.

23 Mayıs 1988 doğumlu olan Merve Oflaz, Survivor Türkiye yarışmasına katıldı ve kazandı. Bu bir ilkti. İlk kez Türkiye’deki Survivor yarışmasını bir kadın yarışmacı kazandı.. Survivor yarışmasında 22 yaşına basan Merve Oflaz'ı Acun Ilıcalı unutmamış ona sürpriz yaparak doğum günü pastası kesmişti.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 17:52

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER