Merve Oflaz: "Beş Yıldır İlişkim Var Ayıp Ettiniz"

Oyuncu Merve Oflaz, adının aşk dedikodularına karıştığı Allan Hakko'yla önceki gün Bebek’te görüntülendi. Oflaz, aşk iddiaları hakkında sitem dolu sözler sarf etti.

Merve Oflaz: "Beş Yıldır İlişkim Var Ayıp Ettiniz"

Güzel oyuncu Merve Oflaz'ın adı geçtiğimiz günlerde Vakko’nun veliahtı Allan Hakko ile anılmıştı."Burcu Esmersoy’dan ayrılan Allan Hakko ile yeni bir ilişkiye başladığı" iddiaları hakkında sitem eden Oflaz, "Ayıp ettiler" dedi.İkili önceki gün Bebek’te görüntülendi.

BEŞ YILDIR İLİŞKİM VAR

Haberi yalanlayan Oflaz, "Allen benim yıllardır arkadaşım. Beraber paylaşım yaptığım da oluyor, ayıp ettiler. Zira benim beş yıldır süren bir ilişkim var" dedi. Merve Oflaz, Allan Hakko ile yakın bir arkadaşlarının Bebek'te bir otelde düzenlenen doğum gününde karşılaştıklarını sözlerine ekledi.

Sunucu Burcu Esmersoy ile Vakko’nun veliahdı Allan Hakko, dört ay süren ilişkilerinin ardından yollarını ayırma kararı almıştı.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE