Merve Boluğur'dan Hayatımızı Güzelleştirelim Pozu!

Her paylaşımı olay olan Oyuncu Merve Boluğur son dönemde sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaya başladı. Aşk hayatı, sessizlik detoksu, maske takmamasıyla adından söz ettiren Boluğur, keyif aldığı anları ilk defa açıkladı.

Merve Boluğur'dan Hayatımızı Güzelleştirelim Pozu!

Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Cihan Şensöz’ün Youtube kanalına konuk olan  Merve Boluğur, hayatında yeni bir döneme geçtiğini ifade etmişti. Sevgilisi Burak Dayı ile ilişkisini sonlandırmasının ardından iç dünyasına yöneldiğini belirten Boluğur, sosyal medya hesabında içinden geldiği gibi paylaşım yaptığını söylemişti. Son günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla meraklı bakışları üzerine toplayan başarılı oyuncu keyif aldığı anlarını anlattı.

‘HAYATIMIZI ZENGİNLEŞTİRELİM’

Annesi Nehra Boluğur ile İstanbul’un saklı köşelerini keşfetmekten zevk aldığını söyleyen güzel oyuncu paylaşımında keyifli anlarının listesini verdi.

merve boluğur

Koronavirüs pandemisiyle birlikte resim yapmaya başlayan başarılı sanatçı, “En çok gezmek... Yeni yerleri hissetmek, oraya ait özellikleri anlamak, oradaki anlarımı fotoğraflamak, bir deneyime, hobiye açılmak gibi şeyler bana keyif veriyor. Bir kereye mahsus geldiğimiz bu yerde hayatımızı zenginleştirelim” notunu ekledi.

merve boluğur

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER