Merve Boluğur’a Bir Darbe de Zeynep Koçak’tan Geldi!

Oyunculuğun ardından YouTube’a adım atan ve kanalında aşk doktorluğu yapmaya başlayan Merve Boluğur’a bir darbe de Zeynep Koçak’tan geldi. Koçak, Boluğur’u taklit ederek oyuncuyu fena ti’ye aldı.

Merve Boluğur’a Bir Darbe de Zeynep Koçak’tan Geldi!

YouTube kanalı açarak aşk doktorluğu yapmaya başlayan, geçtiğimiz günlerde de müzik piyasasına adım atacağını açıklayan Merve Boluğur’a bir darbe de Zeynep Koçak’tan geldi. Boluğur’u taklit eden Koçak, oyuncunun ‘aşk doktorluğunu’ fena ti’ye aldı.

“Merve ile Birlikte Olmak” başlıklı videosuyla gündem olan Merve Boluğur, son paylaşımında verdiği tavsiyelerle adeta sosyal medyayı sallamıştı. Videoda çok ciddi bir şekilde “En önemli şey kendine inanman. Sen kendine inanmazsan hiç kimse sana inanmaz” diyen ünlü oyuncunun bu sözleri, sosyal medya kullanıcıları tarafından alay konusu olmuştu.

IŞIN KARACA’DAN TEPKİ ALMIŞTI…

Oyunculuğunun ardından YouTube’a giriş yapan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde müzik piyasasına gireceğini açıklamış ve “Yeni şarkım yolda” diyerek dikkatleri üzerine çekmişti. Işın Karaca, oyuncunun ‘müjdesinin’ ardından Twitter’dan paylaşımda bulunmuş ve “Çünkü müzik piyasasında bir sen eksiktin güzel kız!” diyerek tepkisini dile getirmişti.

Işın Karaca’nın Ardından Merve Boluğur’a Bir Darbe de Zeynep Koçak’tan Geldi!

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER