Merve Boluğur Özgüven Patlaması Yapıp Instagram'da Dumura Uğrattı!

Merve Boluğur, sosyal medyada takipçileriyle yaptığı soru cevap bölümünde gelen bir soruya özgüven patlaması içinde cevap verdi.

Merve Boluğur Özgüven Patlaması Yapıp Instagram'da Dumura Uğrattı!

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya üzerinden "Sen de aynaya bakınca 'of be analar neler doğuruyor?' diyor musun?" diye soran takipçisine verdiği "Valla yapıyorum" yanıtıyla gündem oldu.

merve boluğur instagram

Geçtiğimiz günlerde gizemli sevgilisiyle fotoğraf paylaşarak aşkını ilan eden Merve Boluğur, kendine yer açabildiği tek mecra olan sosyal medya hesabından takipçilerinin merak ettiği soruları yanıtladı.

MERAKLI SORULARA CEVAP VERDİ

Makyajsız şekilde verdiği pozları ekleyerek soruları yanıtlayan Boluğur, "Sen de aynaya bakınca 'of be analar neler doğuruyor?' diyor musun?" diyen takipçisine "Valla yapıyorum" diyerek cevap verdi. Resim yaparken çok keyif aldığını belirten Boluğur, "Siyah saçtan sıkılmıyor musun?" sorusuna da "Beyaz sarı istediği geliyor" diyerek yanıt verdi.

merve boluğur

"HADİ ŞİMDİ YOLUMDAN ÇEKİLİN"

Ünlü oyuncu, sokağa çıkma yasağının olduğu gün Nişantaşı'nda sinirli bir halde objektiflere yansımıştı. Yanına gelen muhabire sert çıkan oyuncu "Hadi uzaklaşabilirsiniz. İşlerim var. Gazeteci olmanız size hesap vereceğim anlamına gelmiyor. Hadi şimdi yolumdan çekilin" demişti.

merve boluğur

merve boluğur instagram

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 19:17

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE