Merve Boluğur Özgürlüğünü İlan Etti

Hayranı ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Merve Boluğur sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Manavgat Şelalesi’nden paylaşım yapan Boluğur, suyun içerisinde çekilmiş karelerine “Özgür” notunu düştü.

Merve Boluğur Özgürlüğünü İlan Etti

Bir hayranı ile Alaçatı sokaklarında el ele görüntülendikten sonra sosyal medya hesabından çektiği selfieleri paylaşan ve yeni bir ilişkiye başladığını açıklayan Merve Boluğur, şimdilerde attığı her adımla kendisinden söz ettiriyor.

Karantina dönemini evinde geçiren ve bazı gelecek planları yapan Merve Boluğur her ne kadar normalleşme süreciyle birlikte bu planlarını ertelemiş olsa da hayatına giren insanla birlikte keyifli vakit geçirmeye başladı.

merve boluğur

Birlikte devam eden tatillerine dair paylaşımlarda bulunan Merve Boluğur son paylaşımını Manavgat Şelalesi’nden yaptı. Suyun içerisinde çekilmiş karelerine “Özgür” notunu düşen Merve’ye gelen yorumlar arasında en dikkat çekenlerinden biriyse ‘herkes denizde, Merve şelalede’ şeklindeki yorum oldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 18:37

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE