Merve Boluğur iddialı makyajı ve saçlarıyla vampire benzetildi!

Acemi Cadı dizisi ile adını geniş kitlelere duyuran Merve Boluğur, son olarak yenilediği imajı ile adeta başka birine dönüştü. Kendi şarkısına klip çekmeye hazırlanan oyuncu Merve Boluğur, müzik camiasından kimseden onay beklemediğini söyleyip “Ben kendimi onaylıyorum.'' sözleri şoke etti.

Merve Boluğur iddialı makyajı ve saçlarıyla vampire benzetildi!

Oyuncu Merve Boluğur, önceki akşam Nişantaşı’ndaki Müberra Sağlam Güzellik Merkezi’nde objektiflere yansıdı.

İddialı makyajı ve saçlarıyla yeni imajı vampire benzetilen Boluğur, takip ettiği dünyaca ünlü starların da bu tip makyajlar yaptırdığını söyleyip “Yeni yıl makyajı diyebiliriz ama daha çok bunun yurtdışında örneği var; Lady Gaga ve Rihanna hep böyle yenilik katıyorlar hayatlarına işleriyle bağlantılı olarak. Ben de insanların karşısına rengarenk bir Merve olarak çıkmayı seviyorum" diye konuştu.

"MUTLULUĞUM DAİM OLUR İNŞALLAH"

Boluğur, yeni bir aşka yelken açtığı işletmeci Erkan Şen’in kendisine değer verdiğini, ancak yaşadığı aşkla ilgili fazla konuşmayı sevmediğini anlatıp, şöyle konuştu: “Bana gerçekten çok değer veren bir adam, fazla konuşmayı değil yaşamayı seviyorum. Mutluluğum daim olur inşallah!"

''BEN KENDİMİ ONAYLIYORUM!''

Oyuncu, “Müzik camiası sizi kolay kabullenecek mi?” sorusuna ise “Ben kendimi onaylıyorum. Kendime kendimden onay ve destek veriyorum tabii bu yolda yanımda olacak insanlar var. Gerisi bende, ben kendim mutluluğum için bu işi yapıyorum. Beni büyük ihtimal sahnelerde de görebilirsiniz” diye iddialı cevap verdi. 


 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2021, 22:26

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE