Merve Boluğur'dan takipçisinin 'Mutlu ilişki var mıdır?' sorusuna cevap!

DJ Mert Aydın ile 44 günlük evliliğini sonlandıran ünlü oyuncu Merve Boluğur, aktif olarak kullandığı Instagram hesabından takipçileriyle soru-cevap etkinliği yaptı. Bir takipçisinin, "Mutlu ilişki var mıdır? Varsa bunun formülü nedir?" sorusunu yanıtsız bırakmayan Boluğur, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Merve Boluğur'dan takipçisinin 'Mutlu ilişki var mıdır?' sorusuna cevap!

Daha önce Murat Dalkılıç’la bir evlilik yapan ve iki yıl sonra boşanan Merve Boluğur, sevgilisi DJ Mert Aydın ile 2 Ekim Pazar akşamı nikâh masasına oturmuş; çiftin düğünü Fuat Paşa Yalısı'nda gerçekleşmişti. Boluğur’un şahitliğini Behzat Gerçeker, Aslı Hünel ve Bülent Kuş; Aydın'ın şahitliğini ise Çetin Yılmaz, Nurettin Doğan ve Murat İşgel yapmıştı.

EVLİLİKTE KRİZ!

Ancak sosyal medya hesabından Mert Aydın ile sık sık paylaşım yapan Boluğur, evliliğinde kriz yaşamaya başlamıştı. Yaşadıkları problemerin ardından Boluğur alyansını çıkarıp, sık sık parmaklarını gösteren paylaşımlar yaparken; Aydın ise evi terk etmişti.

Merve Boluğur'dan takipçisinin 'Mutlu ilişki var mıdır?' sorusuna cevap!

"MERT'E MUTLULUKLAR"

Basına yansıyan haberlerden sonra Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla iddiaları doğrulamıştı. Ünlü isim, 4 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden paylaştığı yazıda şu ifadeleri kullanmıştı:

Olmadı, teşekkürler. Hayat bu... Mert'e de mutluluklar. Güzel günlerimiz için teşekkürler.

"MERVE'YE HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM"

Aydın'dan 23 Kasım'da boşanan Boluğur, davaya babasıyla beraber katılmış ve basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmıştı. Ünlü oyuncu, beş dakikada sonuçlanan boşanma davası sonrası "Yanımda babam var. Lütfen soru sormayın, rahatsız kendisi” ifadelerini kullanmıştı.

Eski eşinin ardından avukatı ile beraber adliyeden çıkan Mert Aydın ise "Olmadı, yürütemedik. Merve’ye her şey için çok teşekkür ederim" açıklamasını yapmıştı.

 Merve Boluğur'dan takipçisinin 'Mutlu ilişki var mıdır?' sorusuna cevap!

"FORMÜLÜ NEDİR?"

Tüm bunların ardından 35 yaşındaki Merve Boluğur, aktif olarak kullandığı 4 milyon takipçili sosyal medya hesabından hayranlarıyla soru-cevap yaptı. Bir takipçisinden gelen, "Mutlu ilişki var mıdır? Varsa bunun formülü nedir?" sorusuna kayıtsız kalamayan güzel oyuncu, şu cevabı verdi:

Bence yok, herkes oynuyor!

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2022, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER