Merve Boluğur'dan Bitmek Bilmeyen Yaz Tatili! Kırmızı Mayosuyla Olay Oldu!...

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülenen Merve Boluğur, gazetecilerin sorularına ''"Beni bu aralar rahat bırakın." yanıtını vermişti. Her yaptığı olay olan Boluğur, kırmızı mayosuyla güneşlendiği anları sosyal medya hesabından yayınladı. Boluğur'un bu paylaşımına beğeni yağdı.

Merve Boluğur'dan Bitmek Bilmeyen Yaz Tatili! Kırmızı Mayosuyla Olay Oldu!...

Oyuncu Merve Boluğur, magazin gündeminden biran olsun düşmüyor... Geçtiğimiz aylarda sanat direktörü Burak Dayı ile yollarını ayıran Boluğur, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.İzmir'in Çeşme ilçesinde tatil yapan Boluğur, kırmızı mayosu ile verdiği pozları takipçileriyle paylaştı.

BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Merve Boluğur'un "Kırmızı" notunu düştüğü paylaşım takipçilerinden 97 binden fazla beğeni aldı.

merve boluğur

Geçtiğimiz günlerde Burak Dayı'dan ayrılıktan sonra meditasyon yapmaya başladığını ifade eden Boluğur, daha derinlerdeki Merve’yi keşfetmek için çalıştığını söylemişti.

merve boluğur

"Tekrar evliliği düşünüyorum" diyen oyuncu, "Bu yaz çok fazla çocuk gördüm ve kumral bütün çocukları yoldum. Aslında çocuk istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

NE OLMUŞTU?

Yaşadığı kısa süreli yaz aşkı ile magazin gündeminde oldukça konuşulan Merve Boluğur, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Boluğur, bir süredir takmadığı maskesini sonunda taktı. Önceki gün yağan sağanak yağmura aldırış etmeden parmak arası terlikleri ve yazlık elbisesi ile Nişantaşı turuna çıkan oyuncu, görüntülenmekten rahatsız oldu. Basın mensuplarının "Nasılsınız Merve Hanım?" demesi üzerine bir süre sessiz kalıp, yürümeye devam etti. 

merve boluğur

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 08:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER