Merve Boluğur bomba bir projeyle geri dönüyor!

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, son dönemde YouTube kanalı için çektiği skeçler ve pandemi dönemindeki dikkatsizlikleriyle gündeme geliyor. Ama çok yakında hayata geçireceği bir projesi daha olduğunu açıkladı.

Merve Boluğur bomba bir projeyle geri dönüyor!

Herkes Merve Boluğur'un çok önemli bir yıldız olduğu konusunda hemfikirdi. Ama ne olduysa oldu, dört yıl önce oynadığı "İçimdeki Fırtına" dizisinden sonra hiçbir projede rol almadı.

Merve Boluğur bomba bir projeyle geri dönüyor

Reklam yüzü olmayı da bırakıp kendi çıkardığı kozmetik markasına yoğunlaştı. Son olarak, bir YouTube kanalı açıp kendi yazdığı skeçleri oynadı. Yetmedi, bir sektöre daha adım atmaya karar verdi.

Merve Boluğur bomba bir projeyle geri dönüyor

Merve Boluğur, bu yılın başlarında iki şarkı hazırladığını ve çok yakında klip çekeceğini duyurarak herkesi şok etti. Ama bu haberin devamı gelmedi. Ünlü oyuncunun maddi sıkıntılarla boğuştuğu ve projeyi askıya aldığı konuşuluyordu.

Merve Boluğur yeni projesi

Nihayet, dün akşam Merve Boluğur'un şarkıcı olma planlarına dair bir haber geldi. "Sözlerini yazdım. Senaryom da hazır. İyi bir ekiple çekeceğim. Genç yeteneklere şans vermek istiyorum ekipte." diyen ünlü oyuncu, yakında yeni klibiyle döneceğinin sinyalini verdi.

MERVE BOLUĞUR KİMDEN EVLENME TEKLİFİ BEKLİYOR? | ESKİ SEVGİLİSİ MURAT DALKILIÇ HAKKINDA NE SÖYLEDİ?

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE