Merve Boluğur aşık mı oldu? Paylaşımı kafaları karıştırdı

Paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran oyuncu Merve Boluğur, Instagram hesabından yayınladığı son video ve yazdığı notla gündeme geldi. Boluğur'un son paylaşımı kafalarda soru işareti bıraktı.

Merve Boluğur aşık mı oldu? Paylaşımı kafaları karıştırdı

Güzel oyuncu, Merve Boluğur, Instagram hesabından erkek arkadaşıyla bir video yayınladı. Boluğur'un, kalp emojileri de olan videoya düştüğü not dikkat çekti.

Merve Boluğur aşık mı oldu? Paylaşımı kafaları karıştırdı

Merve Boluğur'un, arkadaşı Yusuf Can Dirik ile şarkı söyleyip, gülücükler saçtığı paylaşımı ve yaklaşık 400 bin görüntülendi.

Boluğur'un videoya yazdığı not ise kafaları karıştrdı. İşte Merve Boluğur'un yazısı;

"Çok acayip bir adamsın sevgilimin yanında bile içimden”ah şimdi Yusuf’ta burada olacaktı ya derdim içimden ..:))ben konusmadan bir mimiğimden anlayan,en kötü günümde ilk aradığım insansın!koşa koşa gelenimsin????????o kadar kıymetli ki benim için????asiliğime katlanan????en çılgın eğlencelerimizde beraber olduğumuz ..ihtiyacımı ben söylemeden cevap verenimsin..bir kadın için şans bu.. o kadar çok saçma anımız var ki:)hatırlar mısın sana hiç tanımadığımız bir teknede yemek yiyeceğiz demiştim sende her zaman ki normal karşılayarak evet demiştin:)ve daha niceleri;)her yerde ne kadar düzgün yetiştirilmiş olduğundan bahsederim..romantikliğinle bile birçok erkeğe basarsın valla örnek alsınlar????bu arkadaşlığa emek verdiğin için ilk adımı atarak hayatıma girdiğin için çok teşekkürler serseri????yeni yaşında şapşahane olsun."

Başak Yıldız

YORUM EKLE