Merve Boluğur Aradığı Kumralı Buldu! Yüzünü İlk Kez Paylaştı

Daha önce ‘Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor’ diyen Merve Boluğur, yeni sevgilisiyle fotoğrafını ilk kez takipçileriyle paylaştı. İkilinin yeni karesi ‘Merve aradığı kumralı sonunda buldu’ dedirtti.

Merve Boluğur Aradığı Kumralı Buldu! Yüzünü İlk Kez Paylaştı

Murat Dalkılıç'la boşandıktan sonra uzun bir süre yalnız kalan Merve Boluğur, yeni sevgilisinin fotoğrafını ilk kez paylaştı. Boluğur, önceki akşam Instagram’dan yaptığı paylaşımda aşk sinyallerini vermiş ancak sevgilisinin yüzünü göstermeyi tercih etmemişti.

“GERÇEK…”

İlerleyen saatlerde Alaçatı sokaklarında sevgilisiyle birlikte objektiflere yansıyan oyuncu, bu kez Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

Sevgilisinin yüzünün net bir şekilde görüldüğü fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan Merve Boluğur, altına da kalpli yüz emojisi koydu ve "Gerçek" notunu düştü.

Merve Boluğur, MAgazinburada.net kameralarına daha önce verdiği bir röportajda “Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor” demişti. Oyuncunun yeni sevgilisi, ‘Merve aradığı kumralı sonunda buldu’ yorumlarına neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 18:40

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE