Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu’ndan ayrılık açıklaması!

Afra Saraçoğlu, Mert Yazıcıoğlu'ndan ayrıldığını Instagram hesabından yaptığı bir açıklamayla duyurdu.

Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu’ndan ayrılık açıklaması!

Mert Yazıcıoğlu ile Afra Saraçoğlu ile yaşadıkları tartışmanın ardından birlikteliklerini noktaladıkları iddia edilmişti. Saraçoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Mert Yazıcıoğlu ile ayrıldıklarını doğruladı.


İkilinin ayrılık sebebi olarak Mert Yazıcıoğlu’nun Hafsanır Sancaktutan ile Afra Saraçoğlu’nun ise Mert Ramazan Demir ile yakınlaşması olarak gösterilmişti. Saraçoğlu açıklamasında 3. kişilerin ayrılıkla alakası olmadığını söyledi.
Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu’ndan ayrılık açıklaması!

Saraçoğlu ve Yazıcıoğlu yaptıkları açıklamada "Birkaç gündür basında hakkımızda çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Mert ile 4 yıl süren çok mutlu bir ilişki yaşadık. Ancak sürdürdüğümüz ilişkimizi, aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı aldık. Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir 3. kişinin dahili bulunmadığını bilmenizi isteriz. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte hiç kimseyi zan altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz. Sevgiyle kalın…” ifadelerini kullandı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER