Meme Kanserine Yakalanmıştı! Şimal’den Dikkat Çeken Paylaşım…

Meme kanserine yakalanan, bu yüzden de saçlarını kazıtan ve o anları takipçileriyle paylaşan Şimal'in doğum günü mesajına beğeni yağdı.

Meme Kanserine Yakalanmıştı! Şimal’den Dikkat Çeken Paylaşım…

Geçtiğimiz haftalarda meme kanserine yakalandığını açıklayan şarkıcı Şimal, kemoterapi için saçlarını kazıttı.

Meme Kanserine Yakanlanmıştı! Şimal’den Dikkat Çeken Paylaşım…

Doğum gününde takipçilerine seslenen Şimal "Mücadelemi asla bırakmayacağıma söz veriyorum" dedi.

Meme Kanserine Yakanlanmıştı! Şimal’den Dikkat Çeken Paylaşım…

Doğum gününde sosyal medya hesabından bir mesaj da paylaşan Şimal, “Yeni yaşımda dileğimin ne olduğunu az çok tahmin etmişsinizdir. Yanına bir kaç bir şey daha ekledim yine de. Bu hastalık beni buldu ama yanında bir sürü kalp kazandırdı. Dm'den hiç tanımadığım kişilerin dilekleri duaları nasihatları beni hayata tekrar bağladı. O kişilerle gönül bağım nefes aldığım sürece devam edecek inşallah. Arayan, mesaj atan herkese sonsuz teşekkür ederim. Kendimi çok şanslı hissediyor, mücadelemi asla bırakmayacağıma söz veriyorum. İyi ki varsınız dostlarım hepiniz şifa veriyorsunuz...” ifadelerini kullandı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE