Meltem Miraloğlu’ndan Onur Akay hakkında suç duyurusu

Hayat Devam Ediyor adlı dizide oynadığı çocuk gelin rolü ile tanınan Meltem Miraloğlu, ses sanatçısı Onur Akay hakkında suç duyurusunda bulundu.

Meltem Miraloğlu’ndan Onur Akay hakkında suç duyurusu

Kendisinden 48 yaş büyük Patrick Grady ile evlenerek herkesi şoke eden oyuncu Meltem Miraloğlu, ses sanatçısı Onur Akkay ile mahkemelik oldu.

Meltem Miraloğlu’ndan ses sanatçısı Onur Akay hakkında suç duyurusu

Onur Akay’ın yazdığı köşe yazıları ve katıldığı magazin programlarında kendisine hakaret ve aşağılayıcı ifadeler kullandığını öne süren Miraloğlu, avukatı aracılığıyla Akay hakkında suç duyurusunda bulundu.Meltem Miraloğlu’ndan ses sanatçısı Onur Akay hakkında suç duyurusu

İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Miraloğlu, Onur Akay hakkında tedbir kararı alınmasını istedi.

KONUŞMA YASAĞI TALEBİNDE DE BULUNDU

Mahkemeye sunulan dilekçede, Onur Akay’ın yaptığı yayınlarda Miraloğlu’nun kişiliğini ve aile hayatını zedeleyici ifadeler kullandığına dikkat çekildi. Miraloğlu aynı zamanda kişilik haklarına saldırıda bulunulduğu gerekçesiyle Akay’a konuşma yasağı getirilmesi talebinde bulundu.

VASİYET VE ARABA KARŞILIĞINDA EVE DÖNDÜ İDDİASI

Meltem Miraloğlu, eşi Patrick Grady ile sorunlar yaşadığı için ayrılarak kendisine yeni bir yol çizmişti. Onur Akay, Miraloğlu’nun son model araba ve vasiyet karşılığında yeniden Patrick Grady’e döndüğünü iddia etmişti.

Meltem Miraloğlu’ndan ses sanatçısı Onur Akay hakkında suç duyurusu

TÜM MAL VARLIĞI MELTEM MİRALOĞLU'NA KALACAK

Ekonomik durumu iyi olan Patrick Grady'nin mal varlığında yaşadığı lüks villa, değeri yüksek olan iki ev, iki spor araba, otobüs büyüklüğünde karavan, lüks bir yat ve banka hesabında yüklü miktarda para bulunuyor. Onur Akay’ın iddiasına göre; Grady'nin vefat etmesi durumunda tüm mal varlığı Meltem Miraloğlu'na kalacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2021, 14:47

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE