Meltem Miraloğlu'dan 80 yaşındaki eşiyle olan evliliğini duyuran Onur Akay'a dava

Hayat Devam Ediyor dizisinde çocuk gelin rolüyle tanınan 32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Amerikalı ile evliliğini gündeme getiren şarkıcı Onur Akay'a tazminat davası açacağını duyurdu.

Meltem Miraloğlu'dan 80 yaşındaki eşiyle olan evliliğini duyuran Onur Akay'a dava

Kendisini evlat edinen 80 yaşındaki Patrick isimli Amerikalı ile daha sonra Amerika'da nikah masasına oturan oyuncu Meltem Miraloğlu, magazin gündeminde konuşulmaya devam ediyor.

Onur Akay'dan Meltem Miraloğlu açıklaması

Beyaz TV'de yayınlanan Ece Erken ve Bircan Bali'nin sunduğu Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan şarkıcı Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun kendisine tazminat davası açmaya hazırlandığını açıkladı.

Onur Akay

"Evliliğini anlattığım için bana dava açıyor"

Onur Akay, "Amerika'da yaşadığı olayları, evliliğini ve evliliğinin perde arkasını köşe yazımda yazdığım ve magazin programlarında anlattığım için, Meltem Miraloğlu bana tazminat davası açıyormuş" dedi.

"Buram buram dolar kokuyor"

Canlı yayında, Meltem Miraloğlu'nun evlendiği 80 yaşındaki Patrick'in 1 yıl önce açık kalp ameliyatı olduğunu da dile getiren Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun kendisini evlat edinen Amerikalı Patrick ile evlenmesine, "Film gibi olay, babasının karısı oluyor. Kesinlikle aşk yok, buram buram dolar kokuyor ve Green Card için yapılan bir evlilik" dedi.

Evlenmeden 3 gün önce Aşk-ı Memnu'daki Bihter'i eleştirmiş

Onur Akay, ayrıca canlı yayında Meltem Miraloğlu'nun ağustos ayında verdiği ancak yayınlanmayan özel bir röportajını gün yüzüne çıkardı. Söylemezsem Olmaz programında ekrana gelen röportaj videosunda, Meltem Miraloğlu'nun 80 yaşındaki Amerikalı ile evlenmeden 3 gün önce, Aşk-ı Memnu dizindeki Bihter karakterinin 70 yaşındaki Adnan karakteri ile evlenmesine tepki vermesi dikkat çekti.

"Bu sağlıklı bir davranış değil"

32 yaşındaki oyuncu, "O dizide bir kız 70 yaşında bir adamla evlendiriliyor. Bu sağlıklı bir davranış ve düşünce tarzı değil; bunları günümüzde hala konuşmak bile çok üzücü. Sürekli yayınlanacak diziler ve senaryolar sayesinde bunlar en aza indirgenecek. O tarz sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan gurur duyacak bir oyuncuyum" demiş.

"Green Card almak için oyun oynadı"

Meltem Miraloğlu'nun Amerika'da evlenmeden önce aşık olduğu Türk sevgilisinden şiddet gördüğünü ve burnunun kırıldığını daha önce açıklayan Onur Akay, "Türk sevgilisinden gördüğü şiddetle ilgili görgü tanıklarından yeni bilgilere ulaştım. Görgü tanıkları sevgilisinin Meltem'i dövmediğini, Meltem'in kendisine zarar verdiğini söylüyor. Meltem, yine Green Card için kendisini duvardan duvara vurmuş. Burnunu kendisi kırmış. Açılan kamu davasında hakime, 'Sevgilim beni dövdü Green Card alabilir miyim?' demiş. Hakimde 'Burası onun yeri değil demiş' " ifadelerini kullandı.

Oyuncu Meltem Miraloğlu, 2011-2012 yıllarında ATV'de ekrana gelen Hayat Devam Ediyor adlı dizide, çocuk gelin rolünü oynamıştı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2019, 21:29
YORUM EKLE