Melissa Gizem'in kurduğu Holistic Ozone sosyetenin yeni tercihi oldu

Genç girişimci Melissa Gizem tarafından kurulan Holistic Ozone, yeni bir çığır açtı. Şevval Şahin, Buse İskenderoğlu gibi isimler de ozon tedavisine başvurdu.

Melissa Gizem'in kurduğu Holistic Ozone sosyetenin yeni tercihi oldu

Ozon tedavisi son senelerde pek çok hastalığın tedavisinde rutin olan yöntemlere desek olarak tercih ediliyor.  Oksijen terapisi şekline de isimlendirilen ozon tedavisi; çeşitli deri hastalıklarından enfeksiyon rahatsızlıklarına kadar pek çok alanda doktorların tavsiyeleri doğrultusunda tedavi durumunun önemli bir bölümünü oluşturuyor. Özellikle koronanın ortaya çıkmasından sonra ön plana çıkan ozon tedavisi bağışıklık kuvvetlendirmek için etkili bir yöntem.

ŞEVVAL ŞAHİN DE OZON TEDAVİSİ ALIYOR

Mehmet Üstündağ’ın haberine göre geçen  yıl genç girişimci Melissa Gizem tarafından kurulan Holistic Ozone, bakım ürünlerinde saf oksijen moleküllerinin zeytinyağı içerisine nakledilmesiyle elde edilen ozon yağı kullanıyor. Hücre yenileyici özelliğe sahip ozonlu ürünler kısa sürede kendi müdavimlerini yarattı.  Melissa Gizem’in, arkadaşları Buse İskenderoğlu ve Şevval Şahin ile birlikte tanıttığı ürünler sayesinde cemiyet hayatının bakımına dikkat eden ünlü isimleri de “ozon tedavisine sıklıkla başvuruyor.

OZON TEDAVİSİ ŞEVVAL ŞAHİN

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2021, 16:21

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE