Melisa Şenolsun Umut Evirgen Aşkında Yeni Gelişme! Bakın Ne Yaptılar?...

Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen geçtiğimiz aylarda aşklarını sosyal medyadan ilan etmişti. Çift beraber yaşama kararı alınca Moda’da oturan Şenolsun, birkaç gün önce Evirgen'in Emirgan’daki lüks evine taşındı.

Melisa Şenolsun Umut Evirgen Aşkında Yeni Gelişme! Bakın Ne Yaptılar?...

Ünlü işletmeci Umut Evirgen, oyuncu Tuba Büyüküstün'le olan üç yıllık ilişkisini geçtiğimiz mayıs ayında noktalamıştı. Evirgen, Ağustos'ta ise gönlünü Melisa Şenolsun'a kaptırdı. Birlikteliklerini sosyal medyadan duyurup olay yaratan mutlu çift, çıktıkları Ege tatilinde çekilen pozlarını da Instagram'da yayınlamıştı.

SEVGİLİSİNİN EVİNE TAŞINDI

Yaz tatilinden sonra İstanbul'un çeşitli noktalarında sık sık el ele görüntülenen ikili, geçtiğimiz günlerde birlikte yaşama kararı aldı. Kadıköy Moda'da yaşayan 24 yaşındaki güzel oyuncu, birkaç gün önce Umut Evirgen'in Emirgan'daki lüks evine taşındı. Şenolsun'un toparlanmasına ise işletmecinin çalışanları yardım etti.

melisa şenolsun umut evirgen

Şenolsun, 3,5 yıl aşk yaşadığı Mehmet Ozan Dolunay'dan ayrıldıktan sonra 1,5 sene hayatına kimseyi almamıştı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 11:05

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE