Melisa Aslı Pamuk ile sevgilisi Mustafa Mert Koç evleniyor mu?

Kuruçeşme'de görüntülenen Melisa Aslı Pamuk ve sevgilisi Mustafa Mert Koç, ilişkileri için ilk kez konuştu. İkili evlilik sorularına ne yanıt verdi?

Melisa Aslı Pamuk ile sevgilisi Mustafa Mert Koç evleniyor mu?

Melisa Aslı Pamuk ve Oğuzhan Özyakup'un 2 yıldır süren ilişkisi, yaz başında sona ermişti.

melisa aslı pamuk oğuzhan özyakup

Futbolcu Oğuzhan Özyakup ile evliliğin eşiğinden dönen Melisa Aslı Pamuk, ayrılığın hemen ardından oyuncu Mustafa Mert Koç ile aşk yaşamaya başlamıştı.

melisa aslı pamuk

Yaklaşık dört aydır aşk yaşayan ikili ilk kez röportaj verdi. Kuruçeşme'de görüntülenen çiftten 'evlilik' açıklaması geldi. Melisa Aslı Pamuk ile yeni bir aşka yelken açtığı kendisinden üç yaş küçük meslektaşı Mustafa Mert Koç, önceki akşam Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.

"SÜPER GİDİYOR"

İlk kez yan yana görüntülenen aşıkların bir hayli keyifli olduğu görüldü. Muhabirlerle sohbet eden çiftten Mustafa Mert Koç, ilişkileri hakkında, "Süper gidiyor, her şey yolunda" dedi.

melisa aslı

MELİSA ASLI PAMUK İLE SEVGİLİSİ MUSTAFA MERT KOÇ NASIL TANIŞTI? 

"Nasıl tanıştınız?" sorusunu cevaplayan Mustafa Mert Koç, "Tanışma hikayemiz çok uzun. Ortak arkadaşlarımız vardı. Oradan denk geldi ama çok güzel gidiyor her şey, hiçbir sıkıntı yok. Yaklaşık dört aydır birlikteyiz" açıklamasını yaptı.

"HER ŞEY GÜZEL GİDİYOR"

Şu sıralar projeleriyle ilgilendiğini ifade eden Melisa Aslı Pamuk, "Yeni sezon başladı, onların peşinde koşturuyoruz. Beraberliğimiz çok güzel gidiyor" şeklinde konuştu.

.melisa aslı pamu

"EVLİLİK ÇİN DAHA ÇOK ERKEN"

Futbolcu Oğuzhan Özyakup'tan ayrıldıktan sonra yakışıklı oyuncuyla aşk yaşayan Melisa Aslı Pamuk, 'evlilik' sorularına, "Daha çok erken" yanıtını verdi. Mustafa Mert Koç ise 'evlilik' sorusu üzerine "Hayırlısıysa olur ama şu an öyle bir düşüncemiz yok tabii ki. İşimize odaklandık" ifadelerini kullandı..

.

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE