Mehmet Yalçınkaya Ve Kızı Sude Yalçınkaya'nın Projesine Beğeni Yağdı!

MasterChef yarışmasının ünlü şeflerinden Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude Yalçınkaya sosyal medyada beğeni topluyor. Youtube'da yaptığı yayınlarla dikkat çeken Mehmet Şef'in kızı şimdi de babasıyla bir proje yapıyor.

Mehmet Yalçınkaya Ve Kızı Sude Yalçınkaya'nın Projesine Beğeni Yağdı!

Tv8'in fenomen yarışması MasterChef Türkiye'nin dikkat çeken isimlerinden Mehmet Şef yani Mehmet Yalçınkaya sosyal medyayı aktif kullanıyor. MasterChef'in Mehmet Şef'i son olarak kızı Sude Yalçınkaya ile birlikte bir pozunu paylaşınca olay oldu. Sıklıkla çocukları merak edilen Mehmet Şef'in kızı da babası gibi sosyal medyada oldukça aktif.

KOLLARI SIVADI

Geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle dudak dudağa poz veren Sude şimdi de babasıyla yeni proje için kolları sıvadı.

mehmet- sude yalçınkaya

Mehmet Şef kızıyla bir pozunu paylaşarak fotoğrafa "Aşkımla, şahane bir projede, güzel bir Pazar günü çekimlerden" notunu düştü. Mehmet Şef'in paylaşımına beğeni yağdı.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 14:09

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE