Mehmet Dinçerler'den açıklama geldi!

Şarkıcı Hadise ile evlilik hazırlığında olan Mehmet Dinçerler, sevgilisine aldığı 3 milyon TL'lik yüzüğün olay olması ardından açıklama yaptı. İşte detaylar...

Mehmet Dinçerler'den açıklama geldi!

Hadise'nin, Mehmet Dinçerler'den evlilik teklifi almasının ardından sosyal medya hesabından sevgilisini takip etmesi sosyal medyada olay olmuştu. 

Ünlü şarkıcının 'nişanlım' dediği Dinçerler'in sosyal medya hesabını askıya alması ayrılık dedikodularını kuvvetlendirmişti. 

Mehmet Dinçerler'den açıklama geldi!

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcıya aldığı 3 milyon TL'lik tektaş yüzüğün 40 bin dolar değerinde olması Mehmet Dinçerler'in amcasının avukatı tarafından "40 bin dolarlık yüzük alacağına borcunu ödesin. Alacaklılar zarara uğratılıyor" sözleriyle ortaya çıkmıştı. 

Mehmet Dinçerler'den açıklama geldi!

Mehmet Dinçerler, gündem olan bu olayların ardından sessizliğini bozdu. Ünlü iş insanı, sosyal medya hesabından "Son günlerde hakkımda çıkan haberlere istinaden" notuyla "Ben şahsım ve şirketim olarak onaylanan bütün ödeme takvimine uymuş olup, bir tane dahi takibe alınmış borcun bulunmamaktadır. Ayrıca 2021 senesinde şirketimin ve şahsımın kefaleti bulunan borçların (şahsım ve şirketimin borcu olmamasına rağmen) neredeyse hepsini kapattık. Haberlere konu olan ödenmeyen borçlarla veya şirketle aile bağlantıları dışında hiçbir zaman ortaklığım olmamıştır. Ben bugüne kadar evlat olarak üstüme düşeni yaptığıma inanıyorum ve bundan sonra da ne gerekiyorsa yapacağım; yalnız şirketler tamamen tüzel kişiliktir ve kimsenin borcu kimseye bağlanmaz. Bugün gelinen süreç tabii ki üzücüdür. Bu üzücü olay üzerinden magazin üretmek ve haksız itibar suikastı yapmak eminim hiçbir ahlaka yakışmaz." ifadelerini kullanarak açıklama yaptı. 

Ünlü iş insanı Hadise'yle ilişkisi hakkında ise herhangi bir açıklama yapmadı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER