Mehmet Ali Erbil Seda Sayan'dan özür diledi!

Mehmet Ali Erbil'in fitili ateşlemesiyle Seda Sayan ile aralarında çıkan gerginlikte yeni gelişmeler yaşandı. Mehmet Ali Erbil İnstagram hesabından yayınladığı paylaşım ile Seda Sayan'dan özür diledi. Mali'nin bu paylaşımı üzerine Seda Sayan'dan jet hızında yanıt geldi.

Mehmet Ali Erbil Seda Sayan'dan özür diledi!

Geçtiğimiz gün Mehmet Ali Erbil sosyal medya hesabından Seda Sayan ile ilgili bir yazıyı kendi profilinde paylaşmış ve ikili arasındaki gerginlik bu paylaşım sonrasında cereyan etmişti.

Mehmet Ali Erbil Seda Sayan paylaşımı

SEDA SAYAN'DAN CEVAP GECİKMEMİŞTİ!

Mehmet Ali Erbil'in bu paylaşımı üzerine Seda Sayan kendi sosyal medya hesabından Mehmet Ali Erbil'in kendisine göre tüm kirli çamaşırlarını ortaya dökmüş ve bir tecavüz olayına karıştığını iddia etmişti.

Seda Sayan Mehmet Ali Erbil

Bu olaylardan sonra Magazin Burada ekibi Mehmet Ali Erbil'in manevi oğluna ulaşmış ve olayın perde arkasını gün yüzüne çıkarmıştı.

SEDA SAYAN MEHMET ALİ ERBİL'E "TECAVÜZCÜ" DEDİ | TOLGA YÜCE KAVGANIN PERDE ARKASINI ANLATTI!

Daha sonra Magazin Burada ekipleri Mehmet Ali Erbil'e ulaşmış ve bu durumun nedeninin ne olduğunu ve sonunun nereye varacağını sormuştu.

MEHMET ALİ ERBİL MAGAZİN BURADA’YA KONUŞTU | 'TECAVÜZ İDDİASI'

MEHMET ALİ ERBİL TÜM YAPTIKLARI İÇİN ÖZÜR DİLEDİ!

Mehmet Ali Erbil, Magazin Burada'ya yaptığı açıklamalar sonrasında bugün İnstagram hesabından bir yazı paylaşarak Seda Sayan'dan özür diledi.

Mehmet Ali Erbil Seda Sayan'dan özür diledi

"ARAMIZA GİRMEYİN"

Mehmet Ali Erbil Seda Sayan'dan özür diledi

SEDA SAYAN MALİ'NİN ÖZRÜNÜ BU ŞEKİLDE KABUL ETTİ!

Mehmet Ali Erbil'in özür mesajını sosyal medyada gören Seda Sayan, Mali'nin bu paylaşımını kendi hesabında paylaşarak özrünü kabul etti.

Mehmet Ali Erbil Seda Sayan'dan özür diledi

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2021, 09:34

Selçuk Uzun

YORUM EKLE