Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, Ece Ronay'ın babası hakkındaki iddiaları için ilk kez konuştu!

Ece Ronay Şovmen Mehmet Ali Erbil’in taciz mesajlarını ifşa etmişti! Yasmin Erbil’den ilk açıklama geldi! Erbil, taciz iddiaları karşısında ne dedi?

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, Ece Ronay'ın babası hakkındaki iddiaları için ilk kez konuştu!

'Karpuz' isimli şarkısı ile popüler olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, gönderdiği ses kayıtları ve Instagram mesajlarıyla kendisini taciz ettiğini belirttiği Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa etmiş, ardından da soluğu mahmeden almıştı  Çağlayan Adliyesi'nden çıkarken açıklama yapan şarkıcı, "Erbil'in asistanı gizli numaradan arayarak 50 bin TL teklif etti. Zaten yaptıklarının suçunu da asistanına ve menajerine atmaya çalıştı ama ses kayıtlarını da mı asistanı attı? Asistanı çok yetenekli bir insanmış" dedi. 

ECE RONAY'IN NİŞANLISI İLE VİDEO PAYLAŞTI

Mehmet Ali Erbil, Instagram hesabının hikaye bölümünden Ece Ronay'ın nişanlısı Mehmet Bilir'le videosunu paylaşarak, magazin gündeminden düşmeyen olayın çözüldüğü mesajını verdi. Ünlü şovmen, "Mehmet kardeşim Ece Ronay'ın nişanlısı. Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum. Mehmet'i olayları kapalım, üstünü örtelim diye davet ettim. Çünkü hem kamuoyu, hem biz, hem de o taraf çok rahatsız oldu. O da beni kırmadı, davetimi kabul etti geldi ve yemeğimi yedi" ifadelerini kullandı.  Mehmet Bilir aynı videoda "Sen de bizi çok güzel ağırladın" diyerek, ünlü şovmene teşekkür etmişti. 

"ARTIK NİŞANLIM DEĞİL"

Bu videoya sinirlenen şarkıcı, "Ben kimsenin böyle saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Mehmet Ali Bey yılların kurdu, bizim Mehmet de saf. Kandırıp kullanmış olmalı diye düşünüyorum. Nişanlım Mehmet'in nazik barış teklifini de sonuna kadar reddediyorum" açıklamasını yaptı.

ESKİ EŞ NERGİS KUMBASAR SESSİZ KALDI 

Ollaylar birbiri ardına izlerken gözler Mehmet Ali Erbil'in hayatındaki kadınlara çevrildi. İlk olarak mikrofon uzatılan eski eşi ve Yasmin Erbil annesi Nergis Kumbasar oldu. Kumbasar açıklama yapmaktan kaçındı.

YASMİN ERBİL: SANMAYIN Kİ GÖRMÜYORUM!

Ve bugün... Yasmin Erbil, birkaç gündür ortaya atılan iddialar karşısında ilk kez konuştu. Erbil, “Sanmayın ki yanlışları, doğruları görmüyorum" dedi. 

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE