Mehmet Ali Erbil hastaneye kaldırıldı!

Üç yıl önce evinin banyosunda ayağının kayması sonucu düşerek kaburgalarını kıran Mehmet Ali Erbil yeniden hastaneye kaldırıldı. Erbil'in kırılan kaburgaları, akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuş, uzun süre sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalmıştı. Erbil’in talihsiz bir kaza daha geçirdiği öğrenildi.

Mehmet Ali Erbil hastaneye kaldırıldı!

Yaklaşık iki yıl önce evinin banyosunda düşerek kaburgasını zedeleyen Mehmet Ali Erbil, tedavi altına alındığı hastanede zor dönemlerden geçmişti. Yaralandıktan sonra kaçış sendromu adı verilen hastalığı nüksettiği açıklanan Mehmet Ali Erbil, uzun bir süre hastanede gözetim altında kalarak tedavi olmuştu.

Mehmet Ali Erbil ikinci kez hastaneye kaldırıldı

HASTANEYE KALDIRILDI 

Posta'dan Suna Akyıldız'ın haberine göre; Mehmet Ali Erbil’e nazar değmiş. Evinde düşen Erbil'in apar topar hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Bir gün hastanede kalan Mehmet Ali Erbil, şu an evinde dinleniyor.

Mehmet Ali Erbil ikinci kez hastaneye kaldırıldı

MEHMET ALİ ERBİL'İN SON SEVGİLİSİ KİM? | MEHMET ALİ ERBİL'İN AŞK HAYATI

Mehmet Ali Erbil yine şaka peşinde mi yoksa aşk oyunu mu oynuyor? Çok ama çok ilginç beş iddia ile karşınızdayız. Mehmet Ali Erbil'in son sevgilisi kim? Mehmet Ali Erbil'in son hali nasıl? Mehmet Ali Erbil'in sevgilileri gibi birçok sorunun cevabı da bu haberde.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 07:49

Selçuk Uzun

YORUM EKLE