Mehmet Ali Erbil evdeki hizmetçiye tecavüz iddiasına cevap verdi!

Magazin dünyasında son bomba polemik Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil arasında yaşanıyor. Mehmet Ali Erbil'in "geçmişi kirli" dediği Seda Sayan inanılmaz bir iddiayı dile getirerek cevap verdi. "Evdeki hizmetçiye tecavüz ettin"

Mehmet Ali Erbil evdeki hizmetçiye tecavüz iddiasına cevap verdi!

Magazin gündemi bomba iki iddiayla altüst oldu. Mehmet Ali Erbil'in Seda Sayan için Instagram sayfasından "Seda Sayan'ın geçmişi temiz olsa Ramazan programı sunardı. Kadın 60 yıldır herkesi sindirip korkutmuş bu kadına hala daha televizyonlarda iş veriyorlar" diye yazınca Kadırgalı'nın tepesi attı.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in Seda Sayan'ı vefasızlıkla suçlamasının ardından Seda Sayan, Instagram hesabından şovmenin evdeki hizmetlisine tecavüz ettiğini iddia eden bir yazı paylaştı.

Mehmet Ali Erbil'in oyuncu Tolga Yüce'nin "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar" sözünü sosyal medya hesabında paylaşmasıyla tartışma başladı.

"EVDEKİ HİZMETÇİYE TECAVÜZ ETTİN TUĞBA'DAN DA BU SEBEPLE AYRILDIN"

Ardından bir televizyon kanalına telefonla bağlanan Erbil, neden böyle bir paylaşımda bulunduğu hakkında "Seda Sayan iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı, fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar" dedi.

mehmet ali erbil tuğba coşkun

Bu suçlamalar karşısında sessizliğini bozan Sayan, "Allah ıslah etsin. Allah müstahakını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor" ifadelerini kullandı.

Ancak kızgınlığı geçmeyen Sayan, bu kez sosyal medya hesabından Erbil'e şok suçlamalarda bulundu. Erbil’in evdeki hizmetlisine tecavüz ettiğini öne süren Seda Sayan "Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var bence işine bak ruhunu arındır" yazdı.

seda sayan

MEHMET ALİ ERBİL: BENİMKİ HEZEYAN SENİNKİ İFTİRA

Seda Sayan'ın Mehmet Ali Erbil'i tecavüzle suçlaması Erbil'e geri adım attırdı. Erbil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Biliyorsunuz bir hastalıkla uğraşıyorum 2 yıldır. Doktorlarım hastalığımdan ötürü bir takım hezeyanlara kapılabileceğimi söylüyorlar. Benim söylediklerim bir hezeyan sonucu oldu. Kadim bir dostu üzdüm. Üzgünüm kimsenin onuruna zarar vermek gibi bir niyetim olamaz. Hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı asla olamaz. Şimdi ben bir hata yapıysam karşılığı iftira mı olmalıydı? Madem böyle bir şey vardı neden sustunuz? Ben kendi payıma üzerime düşeni yaptım" dedi.

mehmet ali erbil instagram

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2021, 23:48

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE