Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay'ın Nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir ile özür videosu yayınladı! Ece Ronay'dan karşı atak geldi

Tiktok fenomeni Ece Ronay'ın Mehmet Ali Erbil'in mesajlarını ifşalamasının ardından yaşanan kriz mahkemeye taşınmıştı. Erbil'den ise beklenmedik bir atak geldi.

Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay'ın Nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir ile özür videosu yayınladı! Ece Ronay'dan karşı atak geldi

Sosyalş medya fenoömeni ve Şarkıcı Ece Ronay ile Mehmet Ali Erbil arasındaki gerilim gündemden düşmüyor. Genç şarkıcı önceki günlerde Mehmet Ali Erbil tarafından kendisine atttığını iddia ettiği bir takım mesajlar ve ses kayıtları yayınlamıştı. 

ece ronay adliye

 Mehmet Ali Erbil, çok geçmeden yayınlanan mesajların kesilip biçildiğine dair bir açıklama yayınlaşmıştı.  Ece Ronay ise soluğu mahkemede almış, Mehmet Ali Erbil hakkında suç duyurusunda bulunarak, iddalarını sürdürmüştü. "Bir kadın olarak susmaycağım" diyen Ece Ronay,  reklam yaptığına dair eleştirileri de adliye önünden yaptığı açıklamayla cevap vermişti. 

ERBİL'DEN YENİ HAMLE!

Kriz sıcaklığını korurken ünlü şovmeden beklenmediik bir atak geldi. Mehmet Ali Erbil, bugün Ece Ronay'ın nişanlısı Mehmet Rüştü Bilir'i de yanına alarak bir story paylaştı. Erbil, Ece Ronay'ın nişanllısını evine davet etmiş, birlikte yemek yemişlerdi.  Mehmet Ali Erbil, olayların sonlanmasını isteyerek özür diledi. 

mehmet ali erbil mehmet bilir

MEHMET ALİ ERBİL'DEN ÖZÜR

Erbil, Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum, bırak Mehmet olduğunu. Mehmet'i bu olayları kapatalım diye, üstünü örtelim artık. Çünkü gerçekten çok rahatsız olduk. Hem kamuoyu, hem biz hem o taraf bu taraf. O da beni kırmadı, davetime icabet etti ve geldi evimde yemeğimi yedi." ifadelerini kullandı.Son derece dostane geçtiği anlaşıLan bu yemekten ötürü Mehmet Rüştü Bilir, Erbil'e canlı yayında teşekkür etti. 

ECE RONAY KABUL ETMEDİ

Videoyu izleyen Ronay ise, "Ben kimsenin böyle saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Mehmet Ali Bey yılların kurdu, bizim Mehmet de saf. Kandırıp kullanmış olmalı diye düşünüyorum. Nişanlım Mehmet'in nazik barış teklifini de sonuna kadar reddediyorum. Bu arada sanırım artık nişanlım değil" mesajını yayınladı. 

ece ronay instagram

"ARTIK NİŞANLIM DEĞİL"

Ronay, söz konusu şahsın artık nişanlısı olmadığını yazdı.

ece ronay açıklama

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2021, 11:04
YORUM EKLE