Mehmet Ali Erbil'den müjdeli haber! Ekranlara geri dönüyor

Geçirdiği zor dönemleri atlatmaya başlayan ve gün geçtikçe sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz gün Tarabya’da muhabirlerin sorularını yanıtladı. Oğlu Ali Sadi, büyük kızı Sezin ve torunu Elisa ile boğazın keyfini çıkaran ünlü şovmen, sevenlerine müjdeli haberi verdi.

Mehmet Ali Erbil'den müjdeli haber! Ekranlara geri dönüyor

Mehmet ali erbil - sezin erbil - ali sadi

17 günlük kapanma sürecinde evde Süper Lig maçlarını izleyerek zaman geçirdiğini söyleyen Mehmet Ali Erbil, “Bizi verem etti Fenerbahçe. Sivas’ı yenseydik şampiyonmuşuz patlıcan moru olurdu Sergen ile Fatih Hoca” dedi.

Mehmet ali erbil - çarkıfelek

SEVENLERİNE MÜJDELİ HABERİ VERDİ!

Kaçış sendromu hastalığı ile uzun süredir mücadele eden ve ekranlardan uzak kalan Mehmet Ali Erbil, yaz sezonunda bir program ile sevenlerinin karşısına çıkacağını söyledi. Erbil, “Yaz sezonunda bir programa başlayabilirim. Çarkıfelek olabilir başka bir program da olabilir” dedi.

mehmet ali erbil - ibrahim tatlıses

MEHMET ALİ ERBİL'DEN 'İMPARATOR' YORUMU

Yıllardır arkadaş olduğu İbrahim Tatlıses’in yardımcısı Gülçin Karakaya ile evlendiği iddialarının sorulması üzerine Mehmet Ali Erbil, “Gönül nikahı yaptı İbrahim resmi bir şey yapmadı. Nikahına giderdik ama bir şey takamazdık” diye konuştu.

Mehmet ali erbil - ali sadi

EVLİLİK SORUSUNA İLGİNÇ YANIT!

Muhabirlerin, “Kızlar peşimi bırakmıyor demiştiniz. Yeniden evlenmeyi düşünür müsünüz?” sorusuna Mehmet Ali Erbil, “Şu anda öyle bir şey yok. Instagram’dan yürüyorum sadece” diye cevap verdi.

Mehmet ali erbil - sezin erbil - ali sadi

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE