Mehmet Ali Erbil Ailesiyle Birlikte Felekten Bir Gün Geçirdi!

İki yıl önce evinin banyosunda düşüp yaralandıktan sonra aylarca yoğun bakımda kalan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, uzun bir süre sonra ilk kez evden dışarı çıkıp yemek yedi.

Ekranların en ünlü şovmeni Mehmet Ali Erbil, uzun süren sağlık sorunlarını geride bıraktı ve hayatını yaşamaya kaldığı yerden devam etti.

Uzun süre hastanede tedavi gören ve iyileştikten sonra evinde istirahate devam eden Mehmet Ali Erbil, 2 yılın ardından ilk kez ailesiyle dışarıya çıkıp üzerindeki pası attı.

mehmet ali erbil

Kızı Yasmin Erbil ve ilk eşi Nergis Kumbasar ile Sarıyer'de bir balıkçıda görüntülenen Mehmet Ali Erbil'in keyifli halleri dikkat çekti.

"UZUN ZAMAN SONRA İLK KEZ ÇIKTIM"

Mehmet Ali Erbil, gittiği balıkçıdan çıkışta bir kolunda dostu Arto ile birlikte kameralara poz verdi.

Erbil, "Uzun zaman sonra ilk kez dışarı çıktık ve arkadaşımızın yerine geldik. Allah razı olsun bizi misafir ettiler. Parayı iyileşince vereceğiz" dedi. 

Espirili kişiliğinden ödün vermeyen Mehmet Ali Erbil, çıkıştı espiri yapmayı da ihmal etmedi.

mehmet ali erbil ailesi yasmin erbil nergis kumbasar

"Venedik'te bir balıkçıda yemek yedik arkadaşlar, hesap baya tuttu. İçeride 18 kişiydik artık hesabı kim ödeyecek bilmiyorum" sözleriyle etrafındakileri yine güldürdü.

YASMİN ERBİL: BABAM BENİ VERMEZ

Babası Mehmet Ali Erbil ile aynı mekanda yemek yiyen Yasmin Erbil, babasının evlilikle ilgili sözlerine "Beni istemeye gelseler bile babam beni vermez" dedi.

Yasmin Erbil, gazetecilerin 'Herhangi bir aday var mı?' sorusuna ise gülerek 'Allah Allah ya!' diyerek cevapladı.

yasmin erbil

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2021, 23:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER