Mehmet Ali Erbil 3 günlük sevgilisi Funda Aksu'yu sildi!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kalbini 60 yaşından sonra çalmayı başaran İzmirli güzel Funda Aksu ile aşk yaşadığı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Henüz haberin sıcağı geçmemişken çift arasında sıkıntı yaşandığı öğrenildi.

Mehmet Ali Erbil 3 günlük sevgilisi Funda Aksu'yu sildi!

Mehmet Ali Erbilin aşk defterine adını son sıradan yazdıran İzmirli yeni aşkı Funda Aksu ile arasına kara kedi mi girdi?

Ünlü şovmen instagram hesabını Cuma günü sürpriz bir şekilde değiştirmiş ve kendi fotoğrafının yanına İzmirli iş kadını Funda Aksu’nun fotoğrafını koymuştu. Mehmet Ali Erbil’in bu sürpriz atağı doğal olarak “Mali’nin yeni aşkı” olarak kayıtlara geçti.

Gelin görün ki dün aynı Mehmet Ali Erbil profil resmini tekrar değiştirdi, Funda Aksu’yu sildi ve kendi fotoğrafını koydu.

mehmet ali erbil funda aksu

Peki ama 48 saat içinde ne olmuştu?

İddia o ki 28 yaşındaki İzmirli iş kadını Funda Aksu olay kontrolden çıkıp büyüyünce ailesinden de gelen tepkilerden rahatsız olup Mehmet Ali Erbil’i aramış ve fotoğrafı kaldırmasını istemişti.

"MEHMET ALİ ERBİL İLE BİR İLGİM YOK"

64 yaşındaki Mehmet Ali Erbil de Funda Aksu’yu kırmamış resmi kaldırmıştı.

Aynı Funda Aksu medyadaki dostlarını da arayarak “Mehmet Ali Erbil’le bir ilgim yok. Sadece birkaç kez telefonla görüntülü konuştuk. Aramızdaki yaş farkı zaten böyle bir beraberliğe engel” dedi.

Funda Aksu’nun açıklaması böyle ama yılların ustası, magazin dünyasının en renkli ve de tecrübeli isimlerinden Mehmet Ali Erbil durduk yere o fotoğrafı neden paylaştı. Ateş olmayan yerden bu kadar duman nasıl çıktı? Şimdi cevap bekleyen sorular bunlar.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2021, 18:35

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE