Megastar’ı Dinlemenin Bedeli Dudak Uçuklattı

Tarkan, 14-16 Şubat’ta Monako’da konser verecek. Megastar’ın konser bileti fiyatları ise dudak uçuklattı. En düşük bilet 5 bin 200 TL’den satılıyor.

Megastar’ı Dinlemenin Bedeli Dudak Uçuklattı

Tarkan, 14-16 Şubat’ta Monako’da Monte Carlo Yıldızlar Salonu’nda sevenlerinin karşısına çıkacak. Megastar’ın konser bileti fiyatları ise dudak uçuklattı. Monako konserinde en düşük bilet 5 bin 200 TL’den başlıyor.

HAYRANLARI KESENİN AĞZINI AÇACAK

Tarkan’ın yurtiçi ve yurt dışı konserleri hayranları tarafından büyük merakla bekleniyor. Tarkan’ın 850 kişilik salondaki konserini izlemek isteyenler kesenin ağzını açmak zorunda kalacak.

Megastar’ı bir gece konaklamalı izleme bedeli 783 euro yani 5 bin 200 TL’den başlıyor. İki gece konaklamalı izleme bedeli ise bin 368 euro yani 9 bin 55 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 16:35

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE