Masumiyet’in Ela’sı Saçlarını Mavi Yaptı! Daha Önce Böyle Görmediniz…

Masumiyet dizisiyle hayranlarının taktirini toplayan İlayda Alişan, saçlarını filtreyle maviye dönüştürdüğü fotoğrafını paylaştı.

Masumiyet’in Ela’sı Saçlarını Mavi Yaptı! Daha Önce Böyle Görmediniz…

Masumiyet dizisiyle oyunculuğunu kanıtlayan İlayda Alişan, sosyal medyada aktif isimlerin başında geliyor. 1996 doğumlu oyuncu, ilk olarak 2011 yılında yayınlanan Bir Çocuk Sevdim dizisinde rol aldı. 17 yaşındayken başladığı mesleğinde en dikkat çekici rolü ise Çukur dizisinde oynadığı Akşın oldu.

PERFORMANSI İLE DİKKAT ÇEKİYOR…

O karakterle büyük beğeni toplayan İlayda Alişan, şimdilerde Fox TV’nin Masumiyet dizisiyle ekranlara gelmekte. Oynadığı Ela karakteri üzerine kurulu olan hikayede büyük bir başarı ile performans sergiliyor.

ilayda alişan

Oyuncu, kısa bir süre önce saçlarını renklendiren bir Instagram filtresi ile verdiği pozunu paylaştı. Hayranları sosyal medyada bu görüntüsünü çok beğendiklerini ifade ediyorlar.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 17:23

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE