MasterChef'te Gergin Anlar! Mehmet Şef O Yarışmacıya Sert Çıktı

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'nin son bölümündeki bireysel dokunulmazlık oyununda gergin anlar yaşandı. MasterChef Didem, şeflerin karşısına kötü bir tabakla çıktı. Didem'i eleştiren şefler arasında en sert sözler ise Mehmet Yalçınkaya'dan geldi. Mehmet Şef, Didem'e "Senin burada ömrün uzun değil" dedi.

MasterChef'te Gergin Anlar! Mehmet Şef O Yarışmacıya Sert Çıktı

Fenomen yarışma MasterChef Türkiye'nin 9. haftasındaki ilk dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanınca kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı.Dokunulmazlığı kaybeden takım yarışmacıları, bireysel oyunda Danilo Zanna'nın özel tarifi olan ratatouille yapmak için kıran kırana rekabet etti.Ancak yarışmacılardan Didem yemeğini yetiştiremedi ve dağınık bir tabakla şeflerin karşısına çıktı.Yemeği ilk tadan Somer Sivrioğlu, "Toparlanman lazım. Emeğine yazık" dedi.

masterchef

"BU BİZE ÖZENSİZLİK"

Mehmet Şef ise tabağı görünce yemeği bile tatmadı. Mehmet Yalçınkaya, " Bu iş böyle yürümez. Sen buraya yedeklerden geldin. Herkes bir koşuyorsa sen üç koşacaksın. Bu bize bildiğin bir özensizlik. Ben olsam gece de uyumam. Burada çok çalışıp efsane olacaksın. Yoksa senin ömrün burada uzun değil" dedi.

masterchef

Didem ise "Kasnağı çıkartırken çok sık dizemediğim için bozuldu. Bu defa ikinci tabağa geçtim ancak bozulduğu için orada da düzeltemedim" sözleriyle kendini savundu.

masterchef


MasterChef 2020 son bölümde bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ise Ayyüce oldu.

masterchef

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE