MasterChef Serhat Hakkında Bilinmeyenler! MasterChef Serhat Kimdir?

MasterChef'te bu sezonun iddialı isimleri arasında yer alan Serhat Doğramacı bu hafta ilk kez Barbaros Yoloğlu ile ayrı takımlarda yer aldı. MasterChef başladığı günden bu yana hiç takım kaptanlığı kazanamayan Barbaros ve Serhat'a bu akşam şeflerden eleştiri geliyor. Serhat şeflerin eleştirisini reddderken Barbaros'un ne tepki vereceği ise merak ediliyor. Peki MasterChef Serhat kimdir, kaç yaşında?

MasterChef Serhat Hakkında Bilinmeyenler! MasterChef Serhat Kimdir?

MasterChef Türkiye 2020'de mücadele eden Serhat Doğramacı, yeni sezonda kadroya seçilen ilk yarışmacı olarak dikkatleri çekmişti. MasterChef son bölümde ise mavi takımda yer alan Serhat, bireysel dokunulmazlığı kazanan takım arkadaşı Duygu tarafından eleme potasına gönderildi. Serhat Doğramacı, ilk defa potaya girmiş oldu. Peki, MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında, nereli?

serhat doğramacı

MASTERCHEF SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

23 yaşındaki Serhat Doğramacı, 10 yıla yakın bir süredir aşçılığa dair eğitim ve iş tecrübesi olduğunu söylemektedir. Ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarında 15 adet madalya/kupa sahibi olan Serhat Doğramacı, Amerika ve Almanya’da toplamda 3 yıl çalışarak iş tecrübelerine bir yenisini eklemiştir.

serhat doğramacı

İleri düzeyde İngilizce, başlangıç düzeyi Almanca ve Rusça bilgisine sahip olan Doğramacı, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna dâhil olan iddialı isimler arasındadır.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE