Masterchef Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude bikinili pozlarıyla yürek hoplattı

tv8 ekranlarında yayınlanan Masterchef programında yaptığı juri üyeliği göreviyle tanınan ünlü şef Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude Yalçınkaya, bikinili pozuyla sosyal medyayı salladı.

Masterchef Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude bikinili pozlarıyla yürek hoplattı

Mehmet Yalçınkaya, Masterchef programına çıkana kadar Türkiye mutfağı adına dünya çapında düzenlenen festivallerde önemli başarılara imza attı. Yalçınkaya'nın tüm Türkiye nezdinde tanınmasını sağlayan yapım ise Masterchef yarışması oldu.

sude yalçınkaya mehmet yalçınkaya

"BABAN GÖRMESİN" UYARISI!

Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude Yalçınkaya, kişisel Instagram hesabından bikinili bir fotoğrafını paylaştı. Yalçınkaya'nın bu karesini gören takipçileri ise, "Baban görmesin" yorumlarında bulundu.

MasterChef Türkiye'nin sert mizaçlı şefi Mehmet Yalçınkaya'nın 18 yaşındaki kızı Sude Yalçınkaya, sosyal medya hesabından yayınladığı videolarla kısa sürede fenomen oldu. Şimdilerde Dominik'te tatil yapan Yalçınkaya, bikinili pozlarıyla yürekleri hoplattı.

sude yalçınkaya

PALMİYE AĞACININ ÜZERİNDE SERE SERPE POZ VERDİ

Instagram'da geniş bir hayran kitlesine ulaşan Sude Yalçınkaya, sarı bikinili pozlarını paylaştı. Ailesiyle tatilde olan Yalçınkaya, bikiniyle bir ağacın gövdesine uzanarak poz veren Sude Yalçınkaya, o anları "Yaz bebeğim" notuyla paylaştı.

Sude Yalçınkaya

"YANLIŞ BİR ŞEKİLDE NEDEN YANMAMALISINIZ"

Farkında olmadan kıyafetiyle güneşlenen Sude Yalçınkaya, 3 gün önce yayınladığı bir pozunu da "Yanlış bir şekilde neden yanmamalısınız, işte bu yüzden" diyerek paylaşmıştı. Kızının paylaşımını gören Mehmet Yalçınkaya ise "Sana demiştik" yorumunu yaptı.

sude yalçınkaya

DÜNYA İKİNCİSİ BİR AŞÇI MEHMET YALÇINKAYA

Bu arada belirtelim Sude Yalçınkaya'nın babası Mehmet Yalçınkaya, 2008'de Almanya'da dört yılda bir yapılan IKA/Olympiade der Köche A kategorisinde dünya üçüncüsü oldu. Türk mutfağı ile ilgili çeşitli fuar, festival ve yarışmalarda madalya, şilt ve sertifikalar kazandı.

mehmet yalçınkaya sude yalçınkaya

Farklı tatların buluşması olan “Fusion Mutfak” akımını yapmış olduğu çalışmalar sonucu Türkiye’de ilk uygulayan şeflerden birisi oldu. 2012'de Türkiye Aşçılar Federasyonu Turculina Team Direktörü olarak Dünya Aşçılar Olimpiyatlarında dünya ikincisi oldu.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE