MasterChef Mehmet Yalçınkaya'nın Kızı Sosyal Medyada Gündem Oldu!

MasterChef adlı yemek yarışmasında dikkatleri üzerine çeken Mehmet Yalçınkaya’nın kızı Sude Yalçınkaya, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem oldu. Ünlü şefin kızının fotoğrafları kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum almayı başarıyor.

MasterChef Mehmet Yalçınkaya'nın Kızı Sosyal Medyada Gündem Oldu!

İstanbul’da geleneksel Türk mutfağına modern yorum yapan menüyle dikkatleri üzerine çeken bir restoran sahibi olan Mehmet Yalçınkaya 2018 yılından itibaren MasterChef programıyla televizyon izleyicisiyle buluşmaya başladı. MasterChef programında sert tavırlarıyla adından söz ettiren Mehmet Yalçınkaya’nın bu sefer de ailesi gündeme geldi.

mehmet

MasterChef programında yer aldıktan sonra sosyal medya paylaşımlarını arttıran Mehmet Yalçınkaya’nın kızı da gündem oldu. Sivri dilli üslubuyla yarışmacıların korktuğu isim olarak algılanan Mehmet Yalçınkaya’nın Sude adında bir kızı ve Utkan adında bir oğlu bulunuyor.

sude

Kendisi gibi aşçılık mesleğine gönül veren oğlu Utkan ve kızı Sude’yle sık sık paylaşım yapan Mehmet Yalçınkaya’nın kızı büyük bir takipçi kitlesine kavuştu.

sude

"DÜNYADAKİ EN NAİF ADAM"

Babası Mehmet Yalçınkaya’nın sinirli olarak anılmasına üzülen Sude Yalçınkaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla konuya açıklık getirmeyi seçmişti. MasterChef Mehmet Yalçınkaya’nın kızı Sude, “Şu fotoğrafa iyi bakın. Ne görüyorsunuz bilmiyorum ama ben her baktığında saçının teline zarar gelmesin diye hayatını adayan bir adam görüyorum. Sürekli soruyordunuz ya bana baban sinirli mi diye. Size yemin ediyorum dünyadaki en kırılgan ve naif adam” ifadelerini kullanmayı seçmişti.

mehmet

Mehmet Yalçınkaya’nın kızı Sude Yalçınkaya pozlarıyla adından söz ettiriyor. Ünlü şefin kızının fotoğrafları kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum almayı başarıyor.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE