MasterChef'in Ödül Oyununu Kazanan Takım Belli Oldu!

MasterChef Türkiye'de rekabet tüm hızıyla devam ediyor. MasterChef'in dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacılar kadınlar ve erkekler takımı olmak üzere ikiye bölündüler. Erkekler ve kadınların kıyasıya rekabeti sonrasın kazanan ekip 10 bin TL'nin sahibi oldu. Peki MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı?

MasterChef'in Ödül Oyununu Kazanan Takım Belli Oldu!

MasterChef yeni sezonunun ilk haftasında ekipler bu kez kadınlar ve erkekler olarak yarıştı. Şeflerin vejeteryan menüsü içerisinde 5 çeşit yemek istediği yarışmacılar hem zamanla hem de karşı takımla yarıştı. Zorlu yarış sonunuda gülen taraf ise erkek oldu.

MASTERCHEF ÖDÜL OYUNUN KİM KAZANDI?

Ödül oyununda yarışmacılar vejeteryan menüsü olarak başlangıç, çorba, ana yemek, salata ve tatlı hazırladılar. Oyunu 3-2 ile erkekler kazandı ve 10 bin liralık ödülün sahibi oldu.

masterchef

SERHAT VE SEDAT OYUN DIŞI KALDI

MasterChef ödül oyunu öncesinde erkek sayısının daha fazla olması nedeniyle yarışmacılar arasında oylama yapıldı. Takım arkadaşları tarafından 3’er oy alan Sedat ve Serhat oyun dışı kalarak yarışı balkondan takip etmek zorunda kaldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2020, 09:24

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE